Dostępność: Dostępny

Teleskopowa ładowarka Manitou MLT 633 Bruder 02125

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Ładowarka teleskopowa Manitou
zaskakuje swoją funkcjonalnością oraz odwzorowaniem zgodnie z pojazdem użytkowym spotykanym na placu budowy. Model został odtworzony w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz wszystkimi detalami. Zabawkę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają maszynie eleganckiego wyglądu. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Ładowarka posiada w pełni ruchome ramię wysięgnika sterowane za pomocą 3 pokręteł. Korbka znajdująca się z tyłu pojazdu umożliwia podnoszenie i opuszczanie chwytaka, odpowiada za jego wysokość. Drugie pokrętło reguluje długość ramienia, natomiast korbka, na szczycie ładowacza umożliwia regulację kąta nachylenia samej łyżki chwytaka. Dziecko może dostosować parametry zabawki według swojej potrzeby.

Manitou posiada otwieraną klapę silnika znajdującą się z boku pojazdu. Ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka, gdzie układ wewnętrzny modelu wygląda jak prawdziwy.

Dodatkowo maszyna posiada z tylu pojazdu hak do którego możemy doczepić inne maszyny rolnicze. Istnieje możliwość jego całkowitego demontażu, aby urozmaicić dziecku czas podczas zabawy.

Zabawa naszego dziecka jest zupełnie bezpieczna. Zapewnia to montaż w zestawie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
  • podnoszone ramię wysięgnika teleskopowego za pomocą pokrętła
  • regulacja długości ramienia ładowacza dodatkowym pokrętłem;
  • podnoszona maska silnika;
  • możliwość regulacji kąta nachylenia chwytaka;
  • hak z tyłu pojazdu;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02125
Wiek : 4+
Wymiary : 430 x 175 x 150 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Teleskopowa ładowarka Manitou MLT 633 Bruder 02125

Teleskopowa ładowarka Manitou MLT 633 Bruder 02125

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)