Dostępność: Dostępny

Prasa zwijająca do słomy Claas Rollant 250 Bruder 02121

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)

Prasa zwijająca do słomy Claas Rollant 250
od firmy Bruder spodoba się każdemu miłośnikowi maszyn rolniczych. Model został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z oryginalną maszyną. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania.

Zabawa w zbieranie słomy oraz zwijanie ich w bele pobudza dziecięcą wyobraźnie. To istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy na wiele godzin.

Prasa zwijająca do słomy posiada podnoszone klapy boczne, dzięki którym ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Wygląd wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną.

Zamontowany podbieracz, który zbiera plon z pola obraca się podczas jazdy maszyny. Aby nasz urwis czerpał jeszcze więcej przyjemności z zabawy do zestawu dołączona została bela sprasowanej słomy. Bela mieści się w otwieranej komorze prasującej, by zabawa przypominała prawdziwą czynność zwijania bel.

Nie trzeba martwić się o opadanie prasy w trakcie zabawy malucha. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

Użytkowanie zabawki jest w pełni bezpieczne. W przyczepie zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania opon, umożliwia bezproblemowe korzystanie ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie.

Prasa zwijająca do słomy Claas Rollant jest uniwersalna, pasuje do wszystkich ciągników marki Bruder. Aby polepszyć zabawę można dokupić dodatkowy zestaw czterech bel słomy (zestaw nr 02314) oraz przyczepkę pakującą – owijarkę (model nr 02122)

W skrócie:
  • otwierana tylna komora prasująca;
  • wysuwana podpora;
  • podnoszone klapy boczne;
  • obracany podbieracz;
  • mechanizm zbierający plony;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • dołączona sprasowana bela słomy.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02121
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 390x190x220 mm
Wymiary : 296 x 155 x 155 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Claas

Napisz recenzję

Prasa zwijająca do słomy Claas Rollant 250 Bruder 02121

Prasa zwijająca do słomy Claas Rollant 250 Bruder 02121

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)