Dostępność: Dostępny

Opryskiwacz zawieszany Amazone UX 5200 Bruder 02207

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Grudnia (Wtorek)

Każdy mały rolnik wie jak ważne jest dbanie o uprawy oraz systematyczne nawożenie oraz ich ochrona. Do opieki nad zasadzonymi i zasianymi roślinkami przyda się opryskiwacz zawieszany Amazone UX 5200 marki Bruder. Model został odwzorowany zgodnie z oryginalnym narzędziem Amazone, tyle, że pomniejszono go w skali 1:16. Opryskiwacz można najczęściej spotkać w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które sprawia, że konstrukcja jest bardzo solidna. Użyto intensywnych kolorów by przykuwały wzrok dziecka. Sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej 4 latek.

Podobnie jak w przypadku swojego prawdziwego brata, opryskiwacz polowy ma duży zbiornik na wodę (ok. 390 ml) oraz w pełni funkcjonalną jednostkę do rozsiewania. Aby wlać wodę do zbiornika, wystarczy odkręcić właz znajdujący się na górze pojemnika. Pełni on jednocześnie funkcję ręcznie sterowanej pompy, która odpowiada za podanie wody do systemu węży opryskiwacza. Z każdej strony wysięgnika do natryskiwania znajduje się po 9 otworów wężowych, z których naprawdę leci nawóz. Zamontowany system podawania za pomocą wężyków z łatwością rozprowadza wodę na polu uprawy naszego małego gospodarza. W przypadku, gdy w zbiorniku nadal znajduje się woda, a skończyłeś pracę na dzisiaj przesuń dźwignę ON/OFF w dół, a zawór zostanie zamknięty.

Ramiona
opryskiwacza są rozkładane na szerokości prawie 1 metra, co umożliwia zwiększenie zasięgu pracy oraz skraca czas nawożenia. Inny realistyczny detal to rozkładana drabinka, którą operator może wejść wyżej by odkręcić wlew, otworzyć zawór czy po prostu stworzyć ciśnienie w zbiorniku. Zabawa z tym opryskiwaczem staje się jeszcze przyjemniejsza, a zabawka naprawdę wyjątkowa.

Opryskiwacz można ustawić na różnej wysokości pracy, przy wyborze 1 z 4 położeń. Podczas przejazdu z maszyną po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm jak najwyżej, natomiast w czasie pracy opuścić go nieco niżej. Nauka poprzez zabawę rozwija oraz pobudza wyobraźnię dziecka.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę poprzez montaż w opryskiwaczu miękkich, gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę. Dodatkowo zamontowana jest wysuwana podpora, która podpiera ciężar maszyny i zapewnia bardziej elegancki wygląd na półce.

Zawieszany opryskiwacz jest uniwersalnym narzędziem pracy bardzo przydatnym dla "młodych rolników", ponieważ pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder.

W skrócie:
 • rozkładane ramiona opryskiwacza o szerokości ok. 1 m;
 • zbiornik na wodę ok. 390 ml;
 • odkręcany z góry właz od zbiornika;
 • po 9 otworów wężowych z każdej strony wysięgnika do natryskiwania;
 • ręczna pompka pompująca wodę do systemu węży opryskiwacza;
 • dźwignia ON/OFF blokująca przepływ wody;
 • regulacja wysokości pracy wysięgnika w 4 pozycjach;
 • jednoosiowe zawieszenie;
 • wysuwana podpora;
 • składana dwuczęściowa drabinka;
 • miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02207
Wiek : 4+
Wymiary : 383 x 996 x 197 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Opryskiwacz zawieszany Amazone UX 5200 Bruder 02207

Opryskiwacz zawieszany Amazone UX 5200 Bruder 02207

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)