Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130
  • Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130
  • Kombajn ziemniaczany do zabawy Grimme Bruder 02130
  • Kombajn ziemniaczany dla dziecka Grimme Bruder 02130
  • Kombajn ziemniaczany Zabawka Grimme Bruder 02130
Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130 Kombajn ziemniaczany do zabawy Grimme Bruder 02130 Kombajn ziemniaczany dla dziecka Grimme Bruder 02130 Kombajn ziemniaczany Zabawka Grimme Bruder 02130
Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130

Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130

Kod producenta: BR02130
Dostępność: duża ilość
 Zapytaj o produkt
Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130

Kombajn ziemniaczany Grimme Bruder 02130

 

Wysyłamy w poniedziałek, 04.12

Qty
192,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Dostępny

Kombajn ziemniaczany Grimme SE 75 przyda się najbardziej podczas wykopków. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia ze względu na występowanie małych elementów. Dodatkowo do maszyny dołączonych zostało 80 szt. ziemniaków, które wyglądają jak prawdziwe. Dołączona imitacja ziemniaka sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej realna. Model odwzorowano w skali 1:16 jak w rzeczywistej kopaczce Grimme SE 75. Maszyna posiada dwa rozkładane przenośniki do transportu ziemniaków, które sterowane są za pomocą pokręteł. Przemieszcza on ziemniaki na odpowiednie miejsce, przy czym możliwe jest dostosowanie wysokości wysypu. Dzięki temu zbiory z pola można umieścić w składziku, na przyczepie czy w bunkrze.

Zabawka posiada gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dodatkowo umieszczone jest wysuwane kółko z przodu maszyny, które zarówno utrzymuje maszynę jak i reguluję kierunek jazdy maszyny, by nie zjeżdżała w inne koleiny. W celach bezpieczeństwa zamontowano gumowy fartuch ochronny, by zmniejszyć zagrożenie podczas zabawy. 

Nie ma potrzeby zamartwiania się opadaniem przyczepy, ponieważ w modelu umieszczono wysuwaną podporę. Umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia podczas odstawiania na półkę, a tym samym urozmaica zabawę dla dziecka oraz zaoszczędzimy miejsce w pokoju.

Zabawa jest połączona z nauką, by dziecko mogło poznać nowe obowiązki oraz prace, które są wykonywane w gospodarstwie. Kombajn uzupełnia serię maszyn i urządzeń rolniczych niemieckiej marki Bruder. Jest uniwersalny, pasuje do wszystkich ciągników z serii Profi.

W skrócie:
  • transport ziemniaków na gumowych, rozkładanych przenośnikach napędzanych pokrętłami;
  • gumowy fartuch ochronny;
  • 80 sztuk ziemniaków;
  • składana podpora;
  • wysuwane oddzielne kółko z przodu maszyny;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02130
Wiek:
5+
Wymiary:
491 x 180 x 184 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
49 x 22,5 x 18 cm

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)