Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Dostępność: Dostępny

Accessories

Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Kolejna czynność, którą może wykonywać nasz urwis jest nawożenie pod uprawę. Przed posianiem plonów z pola, należy rozpylić nawóz przyśpieszający wzrost roślinek. Do tego zadania potrzebny może okazać się rozsiewacz nawozów Amazone. Odpowiednie nawiezienie specjalnym narzędziem, a następnie posianie przyśpieszy proces zbioru z pola.

Rozsiewacz nawozów jest odwzorowaniem oryginalnej maszyny spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Wykonana w skali 1:16 wygląda jak prawdziwa maszyna tyle, że w pomniejszeniu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Poznaj niesamowite zajęcie, które wykonuje gospodarz!

Rozsiewacz może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z maszyną po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy. Gdy opuścimy rozsiewacz jest on ustawiony na poziomie traktorka i w czasie poruszania się wprowadza w ruch narzędzie gotowe do pracy.

W położeniu roboczym tarcze obracają się jak w prawdziwej maszynie a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. W zabawce zastosowano w pełni funkcjonalny system rozsiewu nawozów. Do środka maszyny można wsypać np. piasek, który będzie imitował nawozy. Tarcze rozsiewające są napędzane podczas jazdy, dlatego rozprowadzają nawóz optymalnie po całym obszarze zasięgu do pracy.

Dodatkowo w maszynie zamontowano dwie zasuwy, by zamknąć wyloty podczas przejazdu drogą. Unikniemy, dzięki temu straty nawozów i zbędnego rozsypywania w czasie powrotu z pola do domu czy przejazdu drogą.

Rozsiewacz Amazone jest uniwersalny, nadaje się do wszystkich traktorów serii Profi marki Bruder.

W skrócie:
  • dwa położenia: robocze i transportowe;
  • obracające się podczas jazdy tarcze wysiewające;
  • w pełni funkcjonalny system rozsiewu nawozów - możliwość wsypania do środka np. piasku;
  • dwie zasuwy zamykające wylot;
  • pasuje do wszystkich traktorów Brudera z serii Profi;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02327
Wiek : 3+
Wymiary : 130 x 140 x 100 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)