Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Wał Lemken Variopack K Bruder 02222
  • Wał Lemken Variopack K Bruder 02222
  • Wał Lemken Variopack K Bruder 02222
Wał Lemken Variopack K Bruder 02222 Wał Lemken Variopack K Bruder 02222
Wał Lemken Variopack K Bruder 02222

Wał Lemken Variopack K Bruder 02222

Kod producenta: BR02222
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
54,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Wał Lemken Variopack K Bruder 02222

Wał Lemken Variopack K Bruder 02222

 

Kolejny zabieg pielęgnacyjny gleby polega na rozbiciu z niej powstałych brył oraz ugnieceniu i wyrównaniu podłoża. Nasza pociecha również ma możliwość wykonania takiego zadania. Zajęcie wymaga specjalistycznego sprzętu jakim jest Wał Lemken Variopack K pomniejszony w skali 1:16 od oryginału spotykanego w polskich gospodarstwach rolnych. Modele marki Bruder posiadają pożądane cechy prawdziwej maszyny wyeksponowane w najmniejszych detalach.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w uprawę pola pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Poznaj kolejny obowiązek, który wykonuje gospodarz!

Wał można zamontować z przodu jak i z tyłu pojazdu. Podobnie jak w oryginale, szczegółowy model ma dwa wały rurowo-strunowe. Podczas transportu drogowego dziecko może podnieść i obrócić wałki o 90°, do pozycji pionowej. Aby zmienić pozycję wała należy ustawić go w położeniu transportowym. Wystarczy użyć do tego dźwigni. W czasie przejazdu po drodze złożone segmenty robocze zajmą mniej miejsca i stworzą mniejsze zagrożenie.

Jeśli dziecko nie ma ochoty składać żadnych elementów, aby przejechać gdzieś niedaleko wystarczy unieść wał za pomocą dźwigni. Znajdzie się ona wówczas w położeniu transportowym. Natomiast, gdy opuścimy narzędzie niżej ustawione na poziomie traktorka rolki wału obracają się podczas przejazdu traktorka.


W skrócie:
  • dwa wały rurowo-strunowe;
  • możliwość złożenia ramion o 90 stopni;
  • dwa położenia maszyny: robocze i transportowe sterowane za pomocą dźwigni;
  • możliwość montażu zarówno z przodu jak i z tyłu traktorka;
  • wały obracają się podczas jazdy;
  • pasuje do wszystkich traktorów Bruder;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02222
Wiek:
3+
Wymiary:
380 x 150 x 120 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
380 x 150 x 130 mm