Dostępność: Dostępny

Różowy wózek dla lalek spacerówka Liba Knorr Toys 16872

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Kwietnia (Wtorek)


Spacerówka dla lalek
Liba w różowym kolorze od marki Knorr Toys to idealna zabawka dla dziewczynek od 3 roku życia wyśmienicie uzupełniająca wyposażenie ulubionej lalki. Od dziś Twoja pociecha będzie mogła zabrać ze sobą lalę na długi spacer i spędzać tym samym aktywnie więcej czasu na zewnątrz. 

Wózek przeznaczony jest dla lalki o wysokości do 57 cm. Dziewczynka w czasie zabawy może przewozić zarówno mniejsze, jak i większe lalki. W dopasowaniu rozmiaru lali pomoże przypinany pasek wszyty do wózka, co zwiększa bezpieczeństwo w czasie zabawy i pozwala uniknąć wypadnięcia lali. Troskliwa mama może więc przewozić także bobasy, które siedzą mało stabilnie i potrzebują oparcia.

Spacerówka dla lalki cechuje się solidną konstrukcją, co zapewnia stabilność pojazdu. Pomimo wytrzymałej ramy, wózek jest bardzo lekki, co ułatwi prowadzenie i nie będzie sprawiało trudności w czasie zabawy. Wózeczek z pewnością posłuży na dłużej za sprawą piankowych kół i wykorzystanych materiałów dobrej jakości. Wykonany został bardzo starannie i w modnym stylu, a dodatkowego uroku nadaje mu motyw kolorowego konika na oparciu.

Wysokość rączki do prowadzenia wózka jest regulowana w zakresie od 33 cm do 59 cm, dzięki czemu mogą się nią bawić większe i mniejsze dzieci. W pojeździe zastosowano miękką, piankową rączkę z prążkowaną fakturą, która umożliwia pewne trzymanie kierownicy bez zamartwiania się rodzica o ześlizgnięcie rączek dziecka. Dodatkowo pojazd został wyposażony w rozsuwany daszek, aby młoda mama mogła schować swoją pociechę przed intensywnym słońcem w upalny dzień czy wiatrem w chłodniejszy. Spacerówkę można łatwo i szybko złożyć, by zabrać ją ze sobą do samochodu, na wakacje do babci, a nawet przechowywać po skończonej zabawie.

Wózek sprawdzi się doskonale na prezent dla dziewczynki, która uwielbia zabawę w dom z ulubionymi lalkami. Dziecko odgrywając scenki pobudza wyobraźnię i może trenować kreatywność.

 
Producent : KNORRTOYS
Kod producenta : 16872
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 51 x 13 x 28 cm (dł x szer x wys)
Kolor : różowy
Wymiary : 59 x 35,5 x 63,5 cm
Wysokość rączki : 33 - 59 cm
Wysokość lalki : do 57 cm

Napisz recenzję

Różowy wózek dla lalek spacerówka Liba Knorr Toys 16872

Różowy wózek dla lalek spacerówka Liba Knorr Toys 16872

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)