Dostępność: Dostępny

Hulajnoga Micro Mini 3in1 Deluxe Niebieska MMD014

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Sierpień (Poniedziałek)

Niebieska
Micro Mini 3w1 Deluxe to połączenie jeździka z hulajnogą, który rośnie wraz z dzieckiem, a to wszystko za sprawą wymiennych elementów. Szwajcarska firma Micro proponuje unowocześniony model dostosowany do potrzeb dzieci od 1 do 5 roku życia o wadze do 35 kg. Z zestawem możesz stworzyć jeździk, niższą hulajnogę dla mniejszych dzieci oraz wyższą - dla starszych urwisów. Przekonaj się jaką przyjemność dla naszej pociechy może sprawiać jeżdżenie trójkołowym pojazdem. Z pozoru trudne zadanie okazuje się intuicyjne i dziecinnie proste. Uniwersalny kolor sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Jazda bez trudności
Skręcanie przednimi kołami odbywa się za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy - taki sposób zapobiega wywrotkom przy gwałtownym skręcaniu. Micro Mini 3w1 Deluxe ma dwa kółka z przodu o średnicy 120 mm i jedno80 mm z tyłu. Rozstaw kół w pojeździe zapewnia stabilność konstrukcji, a rodzic ma pewność, że się nie przewróci. Większe kółka zamontowane z przodu jeździka ułatwią również dziecku jazdę po nierównym terenie o różnym typie nawierzchni.

Mini Micro 3w1 Deluxe sprawdzi się do śmigania po mieszkaniu. Antypoślizgowe koła wykonane z miękkiej gumy zaopatrzone w łożyska gwarantują gładką i cichą jazdę, która nie generuje zbędnego hałasu.

Mini Micro 3w1 jako jeździk
Jako pomoc dla najmłodszej pociechy w pierwszej kolejności sprawdzi się jeździk z siedziskiem baby seat. Wygodne siedzenie wykonane z pianki można dostosować do wysokości dziecka i ustawić w dwóch położeniach - na wysokości 23 cm lub 29 cm. To sprawia, że jeździk rośnie wraz z dzieckiem. Kierownica ma kształt litery O i jest zamontowana na wysokości 49 cm. Sam kształt rączki wraz ze żłobieniami ułatwia utrzymanie uchwytu młodszym dzieciom. Pozwala także uniknąć zsunięcia dłoni maluszka.

Zamień pojazd w hulajnogę z kierownicą w kształcie litery O
Gdy dziecko będzie gotowe do samodzielnej jazdy wystarczy zdemontować siedzisko, aby używać pojazdu jako hulajnogi z kierownicą w kształcie litery O osadzonej na stałej wysokości 48,5 cm. W tej wersji montażowej hulajnoga waży najmniej, by dziecko samodzielnie mogło przenosić swoją maszynę :) Przy tym rozwiązaniu szybciej zdobywa równowagę oraz trenuje skręcanie hulajnogą. Na tylnym kole znajduje się hamulec w niebieskim odcieniu, który jest uruchamiany piętą. Został wyposażony w stalową wkładkę, która zabezpiecza go przed nagrzewaniem się w trakcie hamowania.
Czas na hulajnogę Mini Micro Deluxe z klasyczną kierownicą T

Większe postępy, to również większe możliwości. Zatem, gdy Twoja pociecha poczuje się pewnie za sterem pojazdu możesz zmienić go na klasyczną hulajnogę Mini Micro Deluxe. Należy jedynie włożyć kierownicę w kształcie litery T, która ma regulowaną wysokość od 49 cm do 67 cm. Drążek kierownicy w tym modelu ma ten sam kolor, co podstawa hulajnogi. Nadaje to uroku pojazdowi, a kompozycja wygląda bardzo designersko.

W trosce o bezpieczeństwo malucha w kierownicy zamontowano gumowe rączki. Umożliwiają one pewne trzymanie kierownicy oraz kontrolę kierunku jazdy. Atestowane tworzywo eliminuje również otarcia dłoni.

Przemyślana konstrukcja
Podstawą wartej uwagi hulajnogi są materiały oraz jakość wykonania. Micro Mini 3w1 nie pozostawia w tej kwestii żadnych wątpliwości. Układ jezdny oraz nośny, czyli elementy najbardziej eksploatowane wykonane są z czarnego poliamidu wzmocnionego w 40% włóknem szklanym. Wzmocnione części hulajnogi zwiększają stabilność konstrukcji. Pozostałe elementy stworzone zostały z polipropylenu i aluminium. Podest wykonany z tworzywa sztucznego sprawia, że mniej drgań przenoszonych jest na kierownicę, a dziecko nie odczuwa dyskomfortu w czasie przejażdżki. Hulajnogę zaopatrzono w silikonowy napis na podeście by dziecko mogło bezpiecznie dostawić nóżkę bez utraty równowagi.

Idealna do podróżowania...
Producent Micro zadbał, by oprócz wyjątkowego designu i komfortu podczas jazdy, hulajnoga była również praktyczna. Niewielki model w łatwy sposób można złożyć i zabrać ze sobą wszędzie – na wakacje, do przedszkola czy na spacer do parku. Złożenie nie wymaga dużo czasu i jest proste. Wystarczy rozłączyć drążek z podstawą za pomocą prostego w obsłudze przycisku.

Czym się różni Mini Micro 3w1 Deluxe od klasycznej wersji ?
 • regulowana wysokość kierownicy od 49 do 67 cm;
 • zwiększone maksymalne obciążenie hulajnogi do 35 kg,
 • maksymalne obciążenie siedziska jeździka to 20 kg (pozostało bez zmian);
 • podwyższona wysokość regulacji siedziska z 27 cm na 29 cm;
 • zmiana koloru drążka na taki sam jak kolor podstawy;
 • dodane odblaskowe naklejki z tyłu podestu;
 • zmiana zabezpieczenia antypoślizgowego podestu z chropowatej powierzchni na silikonowy, uwypuklony napis;

W skrócie:
 • dwa koła z przodu (120 mm) i jedno z tyłu (80 mm);
 • skręcanie za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy;
 • koła wykonane z miękkiej gumy, zaopatrzone w łożyska; 
 • hamulec na tylnym kole;
 • dwie wymienne kierownice: w kształcie O na wys. 49 cm i w kształcie T z regulacją wys. od 49 do 67 cm;
 • rozłączanie kierownicy od podestu za pomocą jednego przycisku;
 • regulacja siedziska na dwóch wysokościach: 23 lub 29 cm;
 • niewielka waga max.: 2,2 kg;
 • gwarancja: 2 lata;Producent : MICRO
Kod producenta : MMD014
Wiek : 1+
Kolor : niebieski
Wielkość kół : przód - 120 mm, tył - 80 mm
Wysokość siodełka : 23 cm / 29 cm
Wysokość kierownicy : 48,5 cm / 49 - 67 cm
Waga : 1,95 kg (hulajnoga) / 2,2 kg (jeździk)
Maksymalne obciążenie : 35 kg
Wymiary podestu (dł. x szer.) : 30 x 11 cm

Napisz recenzję

Hulajnoga Micro Mini 3in1 Deluxe Niebieska MMD014

Hulajnoga Micro Mini 3in1 Deluxe Niebieska MMD014

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)