Dostępność: Dostępny

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus Różowa MMD033

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Twoje dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z chodzeniem, a Ty chcesz ułatwić mu trenowanie zdobywania równowagi? Szwajcarska firma Micro proponuje model dostosowany do potrzeb dziecka od 18 miesiąca życia, który rośnie wraz z nim. Różowa Micro Mini2go Deluxe Plus to połączenie jeździka z hulajnogąJeździk za sprawą wymiennych elementów możesz przekształcić trójkołowy pojazd, który sprawdzi się dla dziecka do ok. 5 roku życia. W tym modelu Micro maksymalne obciążenie jeździka wynosi 20 kg, natomiast hulajnogi zostało zwiększone do 50 kg. Przekonaj się jaką przyjemność dla naszej pociechy może sprawiać jazda na hulajnodze. Zachęć urwisa od najmłodszych lat do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kilka funkcji w jednym 
Z zestawem możesz stworzyć jeździk, niższą hulajnogę dla mniejszych dzieci oraz wyższą - dla starszych urwisów. Jako pomoc w pierwszej kolejności sprawdzi się jeździk z kieszonką. Wygodne siedzenie jeździka wykonane z pianki zamocowane jest na stałej wysokości 26 cm. W pojemniku pod siedzeniem możesz przewozić ulubione zabawki swojego urwisa, by miał je zawsze przy sobie. Pojemnik na zabawki wyjmuje się, a wówczas dziecko może umieścić stopy na podpórkach po bokach jeździka. Dodatkowo w zestawie znajduje się wyjmowany, teleskopowy drążek do pchania, który pozwala kontrolować pojazd opiekunowi. Światełko dołączone do jeździka można zamontować w dwóch miejscach - pod siedziskiem lub na drążku kierownicy.

Większe postępy, to również większe możliwości. Zatem, gdy Twoja pociecha poczuje się pewnie za sterem pojazdu możesz zmienić go na klasyczną hulajnogę Mini Micro. Kierownica w kształcie litery T z regulacją wysokości od 49 cm do 67 cm. Tak opracowany zestaw znajduje zastosowanie dla maluchów przez kilka dobrych lat, a wymienne elementy sprawiają, że zabawa się nie nudzi.

Jazda nie sprawia trudności
Odpowiednio dobrana do wymiarów dziecka hulajnoga Micro ułatwia współpracę przy pokonywaniu pierwszych tras. Skręcanie przednimi kołami odbywa się za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy - taki sposób zapobiega wywrotkom przy gwałtownym skręcaniu. Micro Mini2go Deluxe Plus ma dwa kółka z przodu o średnicy 120 mm i jedno80 mm z tyłu. Konstrukcja pojazdu zapewnia stabilność i ułatwia utrzymanie równowagi. Możesz zostawić ją samodzielnie a ona będzie stała stabilnie i się nie przewróci. Większe kółka zamontowane z przodu jeździka ułatwią również dziecku jazdę po nierównym terenie o różnym typie nawierzchni.

Mini2go Deluxe Plus sprawdzi się też do śmigania po mieszkaniu. Antypoślizgowe koła wykonane z miękkiej gumy zaopatrzone w łożyska gwarantują gładką i cichą jazdę, która nie generuje zbędnego hałasu.

Przemyślana konstrukcja
Podstawą wartej uwagi hulajnogi są materiały oraz jakość wykonania. Micro Mini2go Deluxe Plus nie pozostawia w tej kwestii żadnych wątpliwości. Układ jezdny oraz nośny, czyli elementy najbardziej eksploatowane wykonane są z czarnego poliamidu wzmocnionego w 40% włóknem szklanym. Wzmocnione części hulajnogi zwiększają stabilność konstrukcji. Pozostałe elementy stworzone zostały z polipropylenu i aluminium. Podest wykonany z tworzywa sztucznego sprawia, że mniej drgań przenoszonych jest na kierownicę, a dziecko nie odczuwa dyskomfortu w czasie przejażdżki.

W trosce o bezpieczeństwo malucha
Każdemu rodzicowi zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie swojej pociechy w czasie aktywności ruchowych. Dlatego też w kierownicy w kształcie litery T zastosowano gumowe rączki, które umożliwiają pewne trzymanie kierownicy oraz kontrolę kierunku jazdy. Atestowane tworzywo eliminuje również otarcia dłoni zapewniając przy tym pełen komfort jazdy. Sam kształt wraz ze żłobieniami ułatwia utrzymanie uchwytu młodszym dzieciom. Z tego samego materiału została wykonana teleskopowa rączka, także w trosce o rodzica :) 

Ważnym elementem, gwarantującym bezpieczeństwo w czasie jazdy jest hamulec. Hamulec w tym samym kolorze co hulajnoga znajduje się na tylnym kole i jest uruchamiany piętą. Został wyposażony w stalową wkładkę, która zabezpiecza go przed nagrzewaniem się w trakcie hamowania.

Intuicyjne balansowanie ciałem w czasie jazdy sprawia, że można swobodnie sterować hulajnogą unikając chwilowego wspomagania nogami. Dzięki temu dziecko może postawić obie stopy na antypoślizgowym podeście. Dostawienie nóżki i utrzymanie przy tym równowagi ułatwia niskie zawieszenie oraz odpowiednia długość podestu.

Idealna do podróżowania...
Producent Micro zadbał, by oprócz wyjątkowego designu i komfortu podczas jazdy, hulajnoga była również praktyczna. Niewielki model w łatwy sposób można złożyć i zabrać ze sobą wszędzie – na wakacje, do przedszkola czy na spacer do parku. Złożenie nie wymaga dużo czasu i jest proste. Wystarczy rozłączyć drążek z podstawą za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Pojazd jest lekki, dlatego też dziecko może samodzielnie przenosić swoją maszynę :) Gdy dziecko straciło chwilowo siły na dalszą przejażdżkę rodzic może przyczepić do kierownicy specjalny pasek by ciągnąć pociechę. Pasek nie jest dołączony do zestawu, należy dokupić go oddzielnie. Rozłożona Mini Micro pozwala zaoszczędzić miejsce w szafie przy przechowywaniu poza sezonem.

Połącz przyjemność z prawidłowym rozwojem
W czasie aktywności fizycznej na hulajnodze nasza pociecha rozwija zmysł równowagi, koordynacje ruchową i zdolności motoryczne. Oprócz tego żwawy maluch zużywa niewykorzystane pokłady energii. Przebywanie na świeżym powietrzu połączone z aktywnością fizyczną zwiększa kondycję i odporność urwisa. Zalety szwajcarskiej hulajnogi dostrzegają nie tylko zadowoleni rodzice, ale także instytucje potwierdzające jakość sprzętu licznymi certyfikatami.

W skrócie:
 • możliwość zmiany jeździka w hulajnogę Mini Micro;
 • dwa koła z przodu (120 mm) i jedno z tyłu (80 mm);
 • skręcanie za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy;
 • koła wykonane z miękkiej gumy, zaopatrzone w łożyska; 
 • hamulec na tylnym kole;
 • kierownica w kształcie litery T o szer. 26 cm z regulowaną wysokością od 49 do 67 cm;
 • rozłączanie kierownicy od podestu za pomocą jednego przycisku;
 • siedzisko jeździka osadzone na stałej wysokości 26 cm;
 • wyjmowana kieszonka pod siedziskiem jeździka do schowania zabawek;
 • dołączona teleskopowa rączka do prowadzenia jeździka;
 • w zestawie lampka do zamontowania w pojeździe;
 • niewielka waga: hulajnoga- 1,9 kg / jeździk 4,2 kg;
 • gwarancja: 2 lata;


Producent : MICRO
Kod producenta : MMD033
Wiek : 1,5+
Kolor : różowy
Wielkość kół : przód - 120 mm, tył - 80 mm
Wysokość siodełka : 26 cm
Wysokość kierownicy : 49 - 67 cm
Waga : 1,9 kg (hulajnoga) / 4,2 kg (jeździk)
Maksymalne obciążenie : 20 kg (jeździk) / 50 kg (hulajnoga)
Wymiary podestu (dł. x szer.) : 30 x 11 cm

Napisz recenzję

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus Różowa MMD033

Hulajnoga Micro Mini2go Deluxe Plus Różowa MMD033

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)