Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
 • Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
 • Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
 • Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
 • Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209 Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209 Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209 Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209
Hulajnoga Micro Sprite LED Autumn Red SA0209

Hulajnoga Micro Sprite LED Autum Red SA0209

Kod producenta: MICROSA0209
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
499,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Hulajnoga Micro Sprite LED Autum Red SA0209

Hulajnoga Micro Sprite LED Autum Red SA0209

 

To świetny wybór na pierwszą dwukołową hulajnogę dla dziecka. Na pewno niejednemu maluchowi spodoba się z uwagi, że została wyposażona w kółka ledowe, które świecą podczas jazdy. Kompaktowa hulajnoga przeznaczona jest dla  dzieci od 5 roku życia, ale również może być używana przez osoby dorosłe z racji iż jej maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Producent sugeruje, że dany model może być użytkowany przez osoby już o wzroście osiąganym w granicach od 110-115cm. To doskonała opcja na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Model Micro Sprite Autumn Red w bordowym kolorze został wyposażony w świecące kółka led. Kółka zawierają diody, które świecą poprzez indukcję. Aby kółka zaczęły świecić należy wprowadzić w ruch pojazd. Model nie wymaga użycia baterii, a jedynie ich siłą napędową jest ruch kółek. Świecące kółka pozwolą na lepszą widoczność, a tym samym zwiększą bezpieczeństwo dziecka na jezdni. Dwukołowa hulajnoga powoduje niesamowity efekt, który wyróżnia na tle innych modeli.

Praktyczny model

Micro Sprite Led to przede wszystkim solidna i bardzo wytrzymałą konstrukcja. Dwukołowy pojazd jest bardzo lekki, a to dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów. Regulowany drążek kierownicy waha się w granicach od 65 do 93 cm. Pozwoli dopasować ją do wzrostu i potrzeb dziecka, a pojazd będzie użytkowany jak najdłużej, a także pozwoli w późniejszym czasie na użytkowanie przez młodsze rodzeństwo.

Podest Micro Sprite LED został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a dodatkowo na środek podestu została przyklejona antypoślizgowa okleina z logo producenta. Tak wyposażony podest pozwoli na stabilne utrzymanie obuwia podczas jazdy dwukołowym pojazdem. Dzięki takiemu dodatkowi jazda będzie komfortowa, a jednocześnie bezpieczniejsza. Natomiast jej kółka wykonano z bardzo odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy odkształcenia polimeru, a hamulec umiejscowiony na tylnym błotniku pozwoli z łatwością zahamować podczas napotkanej na drodze górce.

W łatwy sposób składana

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych użytkowników zadbał o bardzo prosty sposób obsługi dwukołowego pojazdu. Model Sprite można w bardzo szybkim tempie złożyć przy pomocy dwóch ruchów. Praktycznie składana hulajnoga nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby móc złożyć dany model hulajnogi.

Wygodny sprzęt

Dwukołowa hulajnoga jest składana, dlatego z łatwością ją złożysz, gdyż posiada składany drążek oraz uchwyty kierownicy. Model Micro jest kompaktowy i łatwy do przechowywania z racji iż nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Tak wyprodukowany sprzęt bez problemu zabierzesz na wakacje i podczas jazdy zwiedzisz niejedną okolicę w mieście. Pojazd ten może zostać wykorzystany jako  środek transportu do szkoły, a z uwagi, że jest ergonomiczna na czas zajęć będziesz mógł schować w szkolnej szafce, a tuż po zakończeniu lekcji podczas powrotu cieszyć się ponownie sprzętem. Szybka oraz łatwa obsługa pozwoli na samodzielne przygotowanie pojazdu do jazdy.

W skrócie o pojeździe:
 • koła poliuretanowe przednie (120 mm) oraz tylne (100 mm);
 • stabilny podest 34x10 cm;
 • regulowana wysokość kierownicy na łożyskach kulkowych;
 • hamulec zamontowany na tylnym kole;
 • możliwość złożenia hulajnogi;
 • zamontowana  z boku podpórka;
 • antypoślizgowy podest;
Producent:
MICRO
Kod producenta:
SA0209
Wiek:
5+
Wielkość kół:
przód - 120 mm, tył - 100 mm
Hamulec:
tak
Kolor:
czerwony
Wysokość kierownicy:
65 - 93 cm
Waga:
2,7 kg
Maksymalne obciążenie:
100 kg
Wymiary podestu (dł. x szer.):
34 x 10 cm
Sposób składania:
składana