Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597
 • Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597
 • Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597
 • Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597
Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597 Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597 Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597
Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597

Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597

Kod producenta: BR02597
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.08.2022)
158,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597

Land Rover Policyjny z figurką Bruder 02597

 

Land Rover policyjny z figurką 02597 oferowany przez firmę Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw został odwzorowany zgodnie z oryginalnym modelem w skali 1:16, przy zachowaniu barw prawdziwych samochodów policyjnych. Zestaw składa się z samochodu policyjny Land Rover Defender, figurki policjanta oraz modułu świetlno – dźwiękowego.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć drzwi kabiny kierowcy oraz tylne drzwi do bagażnika oraz wyjąć tylne siedzenia pasażera. Wszystkie te drobnostki umilą oraz zachęcą do dalszej zabawy. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym w jednostce policji lub podczas pracy w terenie. 

Figurka policjanta ma ruchome kończyny oraz może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria. Dzięki tym funkcjonalnościom postać nadaje się na kierowcę pojazdu policyjnego. Dodatkowo, figurka jest dosyć wysoka, by bawić się nią samodzielnie. Do postaci dołączone zostały akcesoria typu kask, kajdanki, pistolet, radio, latarka, pasek, pałka teleskopowa.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku czy akcję policyjną zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 niebieskimi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. W opakowaniu znajdują się 2 wymienne klosze w kolorze pomarańczowym oraz 1 czerwony. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Jeep posiada niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Mały urwis może sterować pojazdem, dzięki dodatkowej "długiej" kierownicy poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Aby zabawa odbywała się bezpiecznie w samochodzie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki wykonaniu opon z odpowiednich materiałów dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i ogrodzie.

Zabawka została wykonana z należytą precyzją oraz cechuje się solidną konstrukcją, do wyprodukowania której użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim. Zabawki nie może zabraknąć w kolekcji przyszłych policjantów.

W skrócie:
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
 • otwierane tylne drzwi;
 • wyjmowane tylne siedzenia;
 • podnoszona maska silnika;
 • sprzęgło holownicze;
 • moduł świetlno-dźwiękowy w zestawie;
 • figurka policjanta z ruchomymi kończynami w zestawie;
 • dodatkowe akcesoria: kask, kajdanki, pistolet, radio, latarka, pasek, pałka teleskopowa;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02597
Wiek:
4+
Wymiary:
280 x 138 x 153 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 170 x 190 mm
Marka:
Land Rover