Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948
  • LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948
  • LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948
  • LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948
LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948 LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948 LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948
LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948

LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948

Kod producenta: LG75948
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
449,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948

LEGO Harry Potter Wieża zegarowa na Hogwarcie 75948

 

Przygotuj się na wyjątkową przygodę i zabawę w prawdziwego czarodzieja. Z nowym zestawem LEGO Harry Potter 75948 Wieża zegarowa na Hogwarcie możesz odgrywać scenki z książki czy filmu, by poczuć się jak prawdziwy uczeń magicznej szkoły, do której uczęszczał słynny Harry Potter. To wszystko jest możliwe za sprawą zestawu z jakże ważnym fragmentem szkoły magii - wieżą zegarową. Zestaw obejmuje gabinet Dumbledore'a, który maluchy mogą odwiedzić w czasie zabawy. Inną atrakcją jest wzięcie udziału w lekcji obrony przed czarną magią, przestawienie zegara na wieży i podróż w czasie. Miłośnicy Harrego Pottera mogą również zrelaksować się na Balu Bożonarodzeniowym z funkcją „tańca”. Komplet zapewnia tyle możliwości, że po zgłębieniu wszystkich tajników wieży dzieci nie będą miały ochoty jej opuszczać i tym samym  kończyć zabawy.

W zestawie znajduje się osiem minifgurek: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Fleur Delacour, Cedrik Diggory, Viktor Krum, Albus Dumbledore i Madame Maxime. Wszystkie postacie mają różdżki i stroje na Bal Bożonarodzeniowy. Producent dołączył postacie z filmu, aby przeniosły nas w rzeczywistość Harrego Pottera, a zabawa stała się jeszcze bardziej realna.

Zestaw klocków LEGO z serii Harry Potter składa się z dwupiętrowej wieży zegarowej, holu wejściowego, sali do lekcji obrony przed czarną magią, skrzydła szpitalnego, łazienki prefektów, gabinetu Dumbledore'a oraz lodowych dekoracji na Bal Bożonarodzeniowy. Mechanizm zmieniania godziny na zegarze pozwala dzieciom wybrać się w podróż w czasie ze Zmieniaczem czasu, a funkcja „tańca” pomoże rozruszać uczestników Balu Bożonarodzeniowego.

Wszystkie pomieszczenia zostały uzupełnione o drobne wyposażenie. W sali do nauki obrony przed czarną magią jest stół, krzesło, eliksiry, szklana gablota, książka, biurko z kałamarzem i piórem, złożona z klocków lampa oraz tablica szkolna. W skrzydle szpitalnym stoją dwa łóżka i dwie zbudowane z klocków lampy. W łazience prefektów jest okno z witrażem przedstawiającym syrenę. Z kolei w gabinecie Dumbledore’a stoi krzesło i biurko z kałamarzem oraz piórem, a także Myślodsiewnia i miecz Gryffindora. Natomiast na Balu Bożonarodzeniowym znajdują się dwa lodowe stoły z dwoma kieliszkami, złożona z klocków lodowa rzeźba oraz choinka świąteczna.

Wczuj się w rolę czarodzieja i odgrywaj scenki niczym z filmu Harry Potter.
Wymiary wieży: 180 x 340 x 350 mm (gł x szer x wys)
Producent:
LEGO
Kod producenta:
75948
Wiek:
9+
Ilość elementów:
922
Seria:
HARRY POTTER
Wymiary opakowania:
350 x 372 x 90 mm (dł x szer x wys)