Dostępność: Dostępny

LEGO Batman Movie Pojazd Killer Croca 70907

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Dołącz do ekipy Batmana i pomóż złapać Killer Croca. Urządź pościg za złoczyńcą i zostań obrońcą Gotham z zestawem LEGO Pojazd Killer Croca. Przed zabawą w pogoń zbuduj figurkę Killer Croca. Postać ma ruchomą głowę i szczęki, ruchome ramiona i nadgarstki, a także dłonie z chwytającymi palcami.

W kabinie ciężarówki Killer Croca jest miejsce na minifigurkę kierowcy. Pojazd posiada przezroczyste światła, ogromne koła oraz gumowe opony, a w skrzyniach są ukryte dwie bomby. Dodaj do pościgu emocjonujący zwrot akcji i dogoń uciekających złoczyńców. Spróbuj ich pokonać i przejąć ich samochód. Do tego zadania może przydać Ci się skuter wodny Batmana, który ma dwa miotacze klocków, ruchome skrzydła nietoperza i przezroczysty płomyk.

W zestawie znajdują się trzy minifigurki: Batman, Zebra-Man oraz Tarantul, a także duża figurka Killer Croca. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni. Figurki sprawiają, że stworzona przez Ciebie historyjka staje się bardziej rzeczywista.

Akcesoria dołączone do kompletu:
Batarang Batmana i dwa sai Tarantuli, płaszcz i nowy pas na broń Batmana oraz łańcuchy Killer Croca.

Producent : LEGO
Kod producenta : 70907
Wiek : 8 - 14 lat
Ilość elementów : 460

Napisz recenzję

LEGO Batman Movie Pojazd Killer Croca 70907

LEGO Batman Movie Pojazd Killer Croca 70907

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)