Dostępność: Dostępny

LEGO Batman Movie Pojazd kroczący 70908

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Dołącz do ekipy Batmana i pomóż odbić zakładników Jokera, których porwał podczas przyjęcia pożegnalnego komisarza Gordona. Pokonaj kolejne niebezpieczeństwo Gotham z zestawem LEGO Batman Movie Pojazd kroczący. Wsiadaj razem z Batmanem do otwieranego kokpitu ruchomego pojazdu z wyrzutnią sieci. W środku znajdziesz wyrzutnię sieci oraz ukryty plecak odrzutowy dla Batmana. Maszyna posiada wysuwane ramiona, każde z dwoma miotaczami klocków (sześć łącznie), ruchome stawy oraz w pełni ruchomą głowę. Zestaw zawiera również potworne pnącze Poison Ivy z ruchomymi elementami. Batman ma również Batarang, którym może walczyć z Jokerem, Poison Ivy i jej potwornym pnączem.

W kabinie pojazdu jest miejsce na minifigurkę oraz radio. Samochód posiada funkcję podskakującego zawieszenia oraz uchwyty, których może się trzymać Harley Quinn podczas ucieczki. W otwieranym bagażniku są dwa działka sprężynowe, które natychmiast aktywują się, gdy tylko naciśniesz przycisk pod radiem. Dodaj do pościgu emocjonujący zwrot akcji i dogoń uciekających złoczyńców. Spróbuj ich pokonać i przejąć ich samochód.

W zestawie znajdują się sześć minifigurek: Batman, Joker, Poison Ivy, komisarz Gordon, Barbara Gordon i Dick Grayson. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy, szczególnie w wolne dni. Figurki sprawiają, że stworzona przez Ciebie historyjka staje się bardziej rzeczywista.

Akcesoria i broń dołączone do kompletu: płaszcz i nowy pas na broń Batmana, specjalny, fioletowy frak Jokera, muszkę Dicka Graysona oraz spódnicę i dwa pnącza Poison Ivy, dwa Batarangi Batmana, pistolecik Jokera i pistolet komisarza Gordona.

Wymiary pojazdu kroczącego: 27 x 25 x 22 cm (dł x szer x wys)
Wymiary pojazdu z rozłożonymi ramionami: 38 x 25 x 22 cm


Producent : LEGO
Kod producenta : 70908
Wiek : 9 - 14 lat
Ilość elementów : 775

Napisz recenzję

LEGO Batman Movie Pojazd kroczący 70908

LEGO Batman Movie Pojazd kroczący 70908

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)