Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Czaszkowa Arena 21145

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Z zestawem LEGO Czaszkowa arena zbudujesz niezwykłą budowlę w kształcie czaszki, którą odwzorowano zgodnie z tą z serii popularnej gry Minecraft. W zestawie znajdują się dwie minifigurki z unikalnymi skinami oraz figurkę królika zabójcy. Postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne.

Wśród elementów klocków znajdziesz lawę, zielone i niebieskie podia dla graczy, platformę ze złotym jabłkiem oraz miotacz, z którego można wystrzelić klocek przedstawiający śluz. Dzięki opakowaniu możesz na własnej skórze doświadczyć przygód w świecie Minecrafta. Jest on specjalnie stworzony dla młodych fanów tej gry komputerowej z otwartym światem.

Weź udział w walce o złote jabłko. Uważaj na miotacz śluzu i zrób wszystko by pokonać przeciwnika w walce. Jeśli chcesz zdobyć skrzynię, czeka Cię spotkanie z królikiem zabójcą. Królik strzeże mikstur leczniczych oraz skrzyni, z której musisz zdobyć tarczę i łuk. Pokonaj zwierzaka, a ukryte przedmioty znajdziesz na wyciągnięcie ręki.

Nie musisz odgrywać takich samych scenek jak w rzeczywistości Minecrafta, a możesz wymyślać własne historyjki. Pobudź swoją wyobraźnię i spędź wiele godzin przy budowaniu własnego świata z gry.

Broń w zestawie: łuk, złoty topór i złoty miecz.
Akcesoria: dwie czerwone mikstury lecznicze, skrzynia i tarcza.
Producent : LEGO
Kod producenta : 21145
Wiek : 7 - 14 lat
Ilość elementów : 198
Wymiary : 160 x 240 x 110 mm

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Czaszkowa Arena 21145

LEGO Minecraft Czaszkowa Arena 21145

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)