Dostępność: Dostępny

LEGO Minecraft Atak Szkieletów 21146

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Z zestawem LEGO Atak Szkieletów zbudujesz wyjątkowy schron z całym niezbędnym wyposażeniem. Wnętrze ukazane zostało ze szczegółami przedstawionymi dokładnie tak jak w popularnej grze. Z tym łatwym do przebudowania, modułowym zestawem z dwiema alternatywnymi konfiguracjami modelu możesz na własnej skórze doświadczyć przygód w świecie Minecrafta. Jest on specjalnie stworzony dla młodych fanów z tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem.

Do zestawu dołączono minifigurkę Steve’a oraz figurki czerwonej owcy, szkieletowego jeźdźca i dwóch szkieletów. Postacie przeniosą Cię w świat zabawy i sprawią, że odgrywane scenki będą bardziej realne.

W dwupiętrowym schronieniu znajdują się stół rzemieślniczy, łóżko, piec, skrzynia, płomienie, płot, rośliny, dwie drabiny i otwierana zapadnia. Zbuduj schron z ukrytą zapadnią, by zaskoczyć nieprzyjazne moby. Funkcję zapadni wykorzystaj, by zrzucić z niej szkieletowych najeźdźców! Potem wykuj kamienny miecz i przygotuj się do starcia ze szkieletową armią. Jeśli zabraknie bloku wełny, wystarczy ostrzyc czerwoną owcę. W starciu uważaj na szkieletowego jeźdźca wyposażonego w zaklęty hełm i łuk.

Nie musisz odgrywać takich samych scenek jak w rzeczywistości Minecrafta, a możesz wymyślać własne historyjki. Pobudź swoją wyobraźnię i spędź wiele godzin przy budowaniu własnego świata z gry.

Broń w zestawie: dwa łuki, zaklęty łuk i miecz.
Akcesoria: zaklęty hełm szkieletowego jeźdźcy, kilof, dynia, nożyce i pszenica.

Producent : LEGO
Kod producenta : 21146
Wiek : 8+
Ilość elementów : 457
Wymiary : 190 x 260 x 160 mm

Napisz recenzję

LEGO Minecraft Atak Szkieletów 21146

LEGO Minecraft Atak Szkieletów 21146

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)