Dostępność: Dostępny

LEGO Nexo Knights Bojowy Poduszkowiec Lance'a 72001

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Stycznia (Wtorek)

Uratuj Kinghton wraz z Lancem przed niszczycielskim Cezarem i Dennisem Cyberbajtera. Lance ma za zadanie odeprzeć ich atak na swoim latającym pojeździe. Pomóż pokonać potwory terroryzujące miasto odgrywając historię z zestawu serii Nexo Knights LEGO Bojowy Poduszkowiec Lance'a!

W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Lance i Cezar a także figurka Dennisa Cyberbajtera. Producent dołączył postacie, aby przeniosły Cię w ich rzeczywistość a zabawa stałą się bardziej realna.

Pojazd posiada ruchomy kokpit z miejscem na minifigurkę i dwiema lancami, dwa wystrzeliwane pociski oraz dwie ruchome osłony. W poduszkowcu zamontowano uchwyt na tarczę, uchwyt z tyłu na broń oraz cztery obracające się koła. Popchnij pojazd w dowolnym kierunku, a będzie wyglądał, jakby unosił się nad ziemią.

Podnieś kokpit poduszkowca i przesuń go do przodu, by przygotować się do pojedynku. Elementy przydadzą się w czasie szybkiego startu, by uzyskać przewagę w pojedynku. Umieść moc Merloka w uchwycie, by ulepszyć swojego rycerza lub pojazd w czasie walki ze złoczyńcami.

Do postaci dołączono akcesoria i broń takie jak: lanca Lance'a do zbudowania, miotacz potworków Dennisa Cyberbajtera oraz dwie włócznie. W zestawie znajduje się również uchwyt na moc Lanca Merloka.

Chcesz przeżyć więcej przygód z Nexo Knights? Pobierz darmową aplikację LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zeskanuj tarcze, by zdobyć moce NEXO Dynamoc, Diamentowy Oszczep oraz moc Lanca Merloka. Zwiększ swoje możliwości w zainstalowanej grze.

Ilość elementów: 217
Wymiary: 16 x 10 x 10 cm (dł x szer x wys)
Długość w trybie pojedynkowym
Wiek: 7-14 lat
Producent : LEGO
Kod producenta : 72001
Wiek : 7 - 14 lat
Ilość elementów : 217
Wymiary : 160 x 100 x 100 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Nexo Knights Bojowy Poduszkowiec Lance'a 72001

LEGO Nexo Knights Bojowy Poduszkowiec Lance'a 72001

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)