Dostępność: Dostępny

LEGO Nexo Knights Bombowiec Berserkera 72003

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Przygotuj się na podniebną akcję z Bombowcem Berserkera. Pomóż pokonać potwory odgrywając historię z zestawu serii Nexo Knights LEGO Bombowiec Berserkera. W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Macy i Berserker oraz figurka Mechabajtera. Producent dołączył postacie, aby przeniosły Cię w ich rzeczywistość a zabawa stała się bardziej realna. Odgrywane scenki pobudzą wyobraźnię i staną się bardziej realne.

Bombowiec Berserkera ma dwa miotacze infekcji na sześć klocków, dwa ruchome skrzydła, odczepiane skrzydlate oko z przezroczystymi zielonymi skrzydłami, uchwyty na broń i uchwyt na tarczę, a także odczepianą i ruchomą Zbroję Vyro dla Mechabajtera z kokpitem i dwoma miotaczami potworków na ramionach. Umieść moc Merloka w uchwycie, by ulepszyć swojego rycerza w czasie walki ze złoczyńcami! Dodatkowo załóż plecak odrzutowy Macy i przepędź Berserkera z powrotem do Monstroxa!

Do postaci dołączono akcesoria i broń takie jak: maczuga Macy, tasak Berserkera i włócznia Mechabajtera, uchwyt na moc Maczugi Merloka.

Chcesz przeżyć więcej przygód z Nexo Knights? Pobierz darmową aplikację LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 na smartfon lub tablet. Zeskanuj tarcze, by zdobyć moce NEXO Atak z Orbity oraz moc Merloka Maczuga Merloka. Zwiększ swoje możliwości w zainstalowanej grze. Zbierz siedem mocy Merloka, które pomogą Ci powstrzymać cyfrową infekcję roznoszoną przez Monstroxa i jego armię w Knighton.

 
Producent : LEGO
Kod producenta : 72003
Wiek : 8 - 14 lat
Ilość elementów : 369
Wymiary opakowania : 350 x 188 x 57 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 240 x 220 x 80 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO Nexo Knights Bombowiec Berserkera 72003

LEGO Nexo Knights Bombowiec Berserkera 72003

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)