Dostępność: Dostępny

LEGO The LEGO Movie Terenówka Rexa 70826

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lipca (Czwartek)


Dołącz do ekipy The Movie z filmu LEGO Przygoda 2 i poczuj się jak uczestnik akcji. Wykaż się wszechstronnością mistrza konstrukcji i przebuduj zestaw 3 w 1 Terenówka Rexa. Terenówkę Rexa 3 w 1 oraz dinozaura zwiadowczego można przebudować na dinozaurowego quada lub dinozaura wykonawczego.

Terenówka wyposażona jest w dwa siedzenia dla minifigurek i obrotową wieżyczkę z dwoma miotaczami klocków z tyłu. Dinozaur zwiadowczy natomiast ma kłapiące szczęki, ruchome nogi, dwa miotacze klocków i zdejmowany pistolet do zbudowania (niedziałający), który można też włożyć do ręki minifigurce. Zabierz broń dinozaurowi zwiadowczemu i włóż ją Rexowi do ręki.

W zestawie znajdują się trzy postacie minifigurki: minifigurki Emmeta i Rexa (nowości na styczeń 2019 r.), a także figurka zwierzliny do zbudowania. Postacie dołączone do zestawu zapewnią wiele godzin przyjemnej zabawy i pozwolą odgrywać scenki niczym z prawdziwego filmu. Figurki sprawiają, że możesz tworzyć własny scenariusz filmu lub wymyślać historyjki zgodnie z wersją kinową.

Akcesoria dołączone do kompletu: latarka Emmeta oraz kubek i aktówka Rexa.

  
Producent : LEGO
Kod producenta : 70826
Wiek : 7+
Ilość elementów : 236
Wymiary opakowania : 351 x 188 x 57 mm (dł x szer x wys)
Wymiary : 140 x 70 x 60 mm (dł x szer x wys)

Napisz recenzję

LEGO The LEGO Movie Terenówka Rexa 70826

LEGO The LEGO Movie Terenówka Rexa 70826

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)