Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020
  • Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020
  • Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020
  • Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020
Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020 Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020 Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020
Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020

Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020

Kod producenta: BR02020
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
121,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020

Przyczepa cysterna Fliegl Bruder 02020

 

Przyczepa cysterna Fliegl firmy Bruder została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Zabawka cechuję się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją wykonania. Dzięki zachowaniu intensywności barw zachwyci każdego pasjonata maszyn.

Cysterna przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Beczkowóz
na pewno spodoba się każdemu małemu urwisowi, który nie posiada tego modelu w swojej kolekcji. Przewożenie płynnych substancji, opróżnianie ich z beczki czy nawożenie pola to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy na wiele godzin.

Przyczepa posiada otwieraną pokrywę beczki, która umożliwia wlanie np. wody do środka maszyny. Następnie po opuszczeniu zaworu zabezpieczającego, z kanału zaczyna płynąć woda, a pociecha może cieszyć się podlewając swoją uprawę. Zabawka posiada ramiona wylewające, jednak ujście płynu znajduje się z tyłu pojazdu, a nie przez poszczególne jej części. Zamontowane ramiona są składane, dzięki czemu będziemy stwarzać mniejsze zagrożenie na drodze oraz zaoszczędzimy miejsce na półce.

Nie trzeba martwić się również o opadanie przyczepy podczas zabawy dziecka. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki, minimalizując przy tym wszelkie utrudnienia dla naszej pociechy np. uszkodzenie haka.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie.

Przyczepa cysterna Fliegl jest uniwersalna i pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder.

W skrócie:
  • otwierana pokrywa beczki;
  • składane ramiona wylewające;
  • możliwość napełnienia beczki;
  • wysuwana podpora na kole;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • dwuosiowe zawieszenie;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02020
Wiek:
4+
Wymiary:
415 x 484 x 190 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
415 x 180 x 215 mm