Dostępność: Dostępny

Przyczepa z dźwigiem, 4 pniami i chwytakiem Bruder 02252

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Pojazd marki Bruder uzupełnia nową kolekcję 2019 i stawia przed małym pracusiem nowe zadanie, tym razem zapewnia odgrywanie zabawy w lesie :) Przyczepa do transportu drewna przyda się małym drwalom oraz wielbicielom lasu. Model został odwzorowany w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistą maszyną. Zabawka wykonana jest z ogromną precyzją z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

Przyczepa leśna posiada cztery podpory utrzymujące pnie w przyczepie, które można przesuwać i ustawiać w dogodnej odległości. Załadunek nie sprawi dla operatora żadnych trudności, a dziecku zapewni więcej radości przy zabawie, ponieważ korpus żurawia można obrócić o 360 stopni. Producent do zestawu dodał 4 pnie, by dziecko mogło wypróbować dźwig. Mały miłośnik lasu będzie mógł poczuć się jak operator prawdziwej maszyny.

Problem opadania przyczepy po odczepieniu od traktora został rozwiązany. Dodana w modelu wysuwana podpora na zaczepie oraz dwie zamontowane na stałe podpory boczne umożliwiają utrzymanie zabawki oraz minimalizują utrudnienia przy odstawianiu jej na półkę. Dodatkowo dwa wsporniki umieszczone po bokach przyczepy można wysunąć i zablokować na wyższym poziomie, co ułatwi rozładunek przewożonego drzewa.

W przyczepie zamontowano podnoszoną skrzynię ładunkową, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym. Funkcja wywrotu przyda się w szczególności podczas szybkiego wyładunku transportowanego towaru.

W przyczepie z dźwigiem zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu mogło korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Funkcjonalne koła nadają efektownego wyglądu, a dodatkowo pozostawiają ładny wzorek na polu uprawnym.

W skrócie:
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • oś oscylująca;
  • zsuwane podpory utrzymujące pnie;  
  • obracany o 360° korpus żurawia;
  • opuszczana podpora na zaczepie; 
  • wysuwane dwie podpory zamontowane po bokach przyczepy;
  • 4 pnie dołączone do zestawu.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02252
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 455x180x250 mm
Wymiary : 429 x 168 x 195 mm (dł x szer x wys)
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Przyczepa z dźwigiem, 4 pniami i chwytakiem Bruder 02252

Przyczepa z dźwigiem, 4 pniami i chwytakiem Bruder 02252

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)