Dostępność: Dostępny

Przyczepa z wysuwanym kontenerem Bruder 02035

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Przyczepa z wysuwanym kontenerem Bruder 02035 
to idealny zestaw uzupełniający wyposażenie maszyn rolniczych niemieckiej marki Bruder. Przyczepa typu hakowiec, to pierwszy tego typu model przeznaczony do ciągników. Przyczepy z opuszczanym do tyłu kontenerem są coraz bardziej popularne we współczesnym rolnictwie. Dzięki przyczepie dziecko ma dwie możliwości zabawy - mogą korzystać z niej jako tradycyjnej przyczepy wywrotki, jak również jako składzik do przechowywania.

Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 i jest przeznaczona do zabawy od 3 roku życia. Producent zabawkowych pojazdów stawia przede wszystkim na najwyższej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. To wszystko po to by zachwycić wyglądem każdego pasjonata maszyn. Twórcom zależy przede wszystkim, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i często do niej powracało.

Przyczepka ma dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Nasz urwis może bez żadnych obaw załadować pełen kontener i przewozić w nim ciężkie kamyki czy piasek. W przyczepce rozładunek towarów może odbyć się przez wywrot i uniesienie kontenera do pozycji pionowej przez wahadłowe drzwi z tyłu pojazdu. Po ustawieniu ciężarówki w odpowiednim miejscu i podniesieniu kontenera wystarczy użyć zasuwy, by otworzyć skrzydła tylnej burty.

Wysuwany na specjalnym ramieniu kontener można odłączyć całkowicie od ciągnika i postawić go jako odrębny element do zabawy. Wyjątkowa funkcjonalność ustawienia kontenera na gruncie sprawdzi się przede wszystkim w czasie załadunku towarów, szczególnie tych o większym gabarycie. Z tyłu przyczepy zamontowane zostały dwie rolki, które obracając się ułatwiają opuszczenie kontenera. Dzięki zastosowanej funkcjonalności rodzic nie musi martwić się ani chronić powierzchni przed zarysowaniem.

Każdemu rodzicowi zależy na bezpiecznej zabawie pociechy. Konstruktorzy zadbali o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez montaż gumowych miękkich opon z profilowanym bieżnikiem. Zastosowanie odpowiednich materiałów do wykonania opon sprawia, że dziecko może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie. Przewożenie sypkich substancji czy wywożenie gruzu to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy na wiele godzin. Poprzez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa. 

W skrócie:
  • dwuosiowe zawieszenie;  
  • wysuwany kontener z drzwiami;
  • uchylana tylna burta na zawiasach z otwieranymi na zasuwę wahadłowymi drzwiami;
  • możliwość opuszczenia i całkowitego zdjęcia kontenera z ciągnika;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem.
          
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02035
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 500x190x220 mm
Kolor : zielony
Wymiary : 495 x 185 x 190 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Inna

Napisz recenzję

Przyczepa z wysuwanym kontenerem Bruder 02035

Przyczepa z wysuwanym kontenerem Bruder 02035

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)