Dostępność: Dostępny

Przyczepa samozbierająca Pottinger Jumbo 6600 Bruder 02214

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Takiej przyczepy jeszcze nie było... To samozbierająca przyczepa Pottinger Jumbo 6600 odwzorowana w najmniejszym detalu z oryginalną maszyna, tyle, że w pomniejszeniu skali. Została przeznaczona do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia. Przyczepę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z pełną precyzją. Użyto intensywnych kolorów by przykuwały wzrok dziecka. Model został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną, jedynie w pomniejszeniu w skali 1:16, która używana jest w polskich gospodarstwach rolnych. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć przyczepę w swojej domowej kolekcji maszyn by wykonywać codzienne obowiązki na wsi.

Podczas przejazdu bęben znajdujący się z przodu przyczepy obraca się jak w prawdziwej maszynie a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. Bęben może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy.

Gdy dziecko chce zajrzeć do środka i zerknąć ile jeszcze zostało w środku miejsca do załadunku może zrobić to za pomocą otwieranych bocznych drzwi. Jeśli to nie wystarczy, można otworzyć tylną klapę przez którą również widać ile zostało przestrzeni ładunkowej. Nasz mały urwis przez większy otwór w tylnej klapie może również rozładować słomę ręcznie. Jednak lepszym rozwiązaniem jest użycie ruchomych rolek dozujących, które znajdują się z tyłu przyczepynapędzane są ręcznie za pomocą korbki.

Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Został rozwiązany również problem z opadającą zabawką. Dodana w modelu podnoszona podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia podczas odstawiania jej na półkę. Inny realistyczny detal to rozkładana drabinka, którą operator może wejść na maszynę by zerknąć co się dzieje w środku czy zdjąć zaciski dachowe lub linki. Zabawa z tą przyczepą staje się jeszcze przyjemniejsza, a zabawka naprawdę wyjątkowa.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę poprzez montaż miękkich, gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę.

Przyczepa samozbierająca Pottinger Jumbo 6600 jest bardzo uniwersalna, pasuje do wszystkich ciągników serii Profi firmy Bruder.

W skrócie:
 
  • dwuosiowe zawieszenie,
  • podnoszona podpora,
  • ruchomy bęben na kółkach obracający się podczas jazdy
  • dwa położenia bębna - transportowe i robocze,
  • ruchome rolki dozujące napędzane ręcznie za pomocą korbki;
  • otwierane boczne drzwi oraz tylna klapa; 
  • zdejmowane zaciski dachowe i liny
  • składana drabinka,
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02214
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 610x200x270 mm
Wymiary : 546 x 180 x 245 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi

Napisz recenzję

Przyczepa samozbierająca Pottinger Jumbo 6600 Bruder 02214

Przyczepa samozbierająca Pottinger Jumbo 6600 Bruder 02214

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)