Dostępność: Dostępny

Przyczepa wywrotka rolnicza Krampe Bruder 02225

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Tandemowa przyczepa wywrotka Krampe o podwójnej osi firmy Krampe to kolejna atrakcja w serii przyczep rolniczych. Nadaje się do przewozu wcześniej zebranych plonów, piasku czy kamieni. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć w czym przewozić ładunki, szczególnie jeśli podobnego modelu nie ma w swojej domowej kolekcji maszyn rolniczych. Wywrotka została odwzorowana w skali 1:16 bardzo szczegółowo, w każdym detalu do oryginału. Zabawa rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz umili wolny czas malucha.

Przyczepy wywrotki Halfpipe stają się coraz bardziej popularne szczególnie w zastosowaniach pracy przy trudnych warunkach gruntowych. Przyczepa z podwójną rurą tandemową jest obecnie często priorytetem w stosunku do ciężarówki, zwłaszcza gdy podłoże jest podmokłe i trudne. Zabawka zapewnia taką samą moc przenoszenia ziemi do piaskownicy, jaką oferuje oryginalna maszyna w rzeczywistości.

Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Rozładunek zbiorów czy piasku odbywa się przez tylną klapę, która mała pociecha może sama otwierać i zamykać. Dziecko może otworzyć burtę pod różnym kątem, a ona pozostanie w ustawionej pozycji, dzięki zamontowanemu mechanizmowi z zakresem. Dodatkowo w przyczepie znajduje się podnoszona skrzynia ładunkowa, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym.

Nie trzeba martwić się również o opadanie przyczepy podczas postoju czy zmiany oprzyrządowania. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę. Dodatkowo zaczep przyczepy można odpiąć całkowicie, by urozmaicić zabawę dla malucha.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiększają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu. Przyczepa Krampe jest uniwersalna, ponieważ pasuje do wszystkich ciągników marki Bruder.

Przyczepa w skrócie:
  • podnoszona do góry i blokowana na ramieniu teleskopowym skrzynia ładunkowa;
  • otwierana tylna klapa;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • podnoszona tylna klapa;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • wysuwana podpora;
  • odpinany zaczep.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02225
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 500x190x210 mm
Wymiary : 490 x 188 x 212 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Inna

Napisz recenzję

Przyczepa wywrotka rolnicza Krampe Bruder 02225

Przyczepa wywrotka rolnicza Krampe Bruder 02225

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)