Niebieski rowerek biegowy Puky LR M

Dostępność: Dostępny

Niebieski rowerek biegowy Puky LR M

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Marca (Piątek)

Niebieski rowerek LR M firmy PUKY to świetny sposób na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerze. Stworzony z myślą o dzieciach, które są za małe do jazdy na tradycyjnym rowerze. Rowerek biegowy nie posiada pedałów, gdyż dziecko odpycha się nóżkami. Maluch skupiony jest na utrzymaniu równowagi i kierunku jazdy, a nie na pedałowaniu. Model Puky LR M proponowany jest dla urwisów o wzroście powyżej 85 cm i wieku od 2 lat.

Rowerki biegowe marki Puky mają stalową nisko prowadzoną ramę co ułatwia dzieciom wsiadanie i wysiadanie z rowerka. Dziecko może również skorzystać z podestu aby postawić na nim stopy podczas zjazdu z górki. Dzięki takiej konstrukcji ramy, środek ciężkości znajduje się nisko nad ziemią co ułatwia naukę jazdy rowerkiem. Bardzo ważną cechą jest stała szerokość konstrukcji rowerka (od widelca przedniego przez ramę, na widelcu tylnym kończąc) przyzwyczaja małego użytkownika do trzymania nóżek w takiej samej odległości i zapobiega obijaniu się kostek podczas odpychania.

Zastosowane piankowych opon (215x50) w rowerku Puky LR M, czyni je bezobsługowymi. Wykorzystana pianka sprawia, że jazda jest komfortowa nawet po kostce. Rodzicie nie muszą się martwić czy opona jest odpowiedni napompowana. Dodatkowym atutem piankowych opon jest ich mała waga, rowerek jest znacznie lżejszy niż z tradycyjnymi oponami.

Wygodne, miękkie siodełko z regulacją wysokości, zalecane jest dzieciom o długość nóżki 30 – 40 cm, pozwala dostosować wysokość do rosnącego malucha. Kierownica bez blokady skrętu i regulowana na wysokości 41-50 cm, wyposażona w gąbkową osłonę z napisem PUKY chroni dziecko podczas jazdy. Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.


Niemiecki producent wyposażył rowerek w łożyskowane koła oraz kierownicę, zapewniając lekkość prowadzenia bez niepotrzebnych oporów.
Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom. Producent rowerków biegowych udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu PUKY. *Szczegóły udzielenia gwarancji*

Prosty i szybki montaż
– należy skręcić ze sobą ramę z kierownicą, ustawić ją i siodełko na  odpowiedniej wysokość i można wyruszać na wycieczki. Do montażu potrzebny jest klucz imbusowy nr 5.

Jazda na rowerze jest jednym z wielu zajęć ruchowych stymulujących rozwój dziecka. Pomaga poskromić niespożyte pokłady energii, które posiadają nasze dzieci. Ta niezależna forma ruchu sprzyja rozwojowi koordynacji, równowagi oraz sprawia iż dziecko uczy się planowania i przewidywania zdarzeń. Pozycja kierowcy wymusza balansowanie ciałem – co rozwija koordynacje ruchową dziecka. Zapewnia także poczucie bezpieczeństwa, gdyż w każdej chwili maluch może się podeprzeć albo zahamować i stanąć.Producent : PUKY
Kod producenta : 4055
Wiek : 2+
Kolor : niebieski
Wielkość kół : 50x215 mm
Hamulec : brak
Wymiary : 73x30 cm
Długość nóżki : 30-44 cm
Wysokość siodełka : 30-40 cm
Wysokość kierownicy : 41 - 50 cm
Opony : piankowe
Waga : 3,5 kg
Maksymalne obciążenie : 25 kg

Napisz recenzję

Niebieski rowerek biegowy Puky LR M

Niebieski rowerek biegowy Puky LR M

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)