Biały rower biegowy Puky LR XL 4077

Dostępność: Dostępny

Biały rower biegowy Puky LR XL 4077

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Lipca (Czwartek)


Biały rowerek LR XL
firmy PUKY to świetny sposób na rozpoczęcie nauki dla nieco starszych urwisów. Stworzony z myślą o dzieciach, które są jeszcze za małe do jazdy na tradycyjnym rowerze. Rowerek biegowy nie posiada pedałów, gdyż dziecko odpycha się nóżkami. Maluch skupiony jest na utrzymaniu równowagi i kierunku jazdy, a nie na pedałowaniu. Model Puky LR XL proponowany jest dla urwisów o wzroście powyżej 95 cm i wieku od 3 lat.

Rowerki biegowe marki Puky mają stalową nisko prowadzoną ramę co ułatwia dzieciom wsiadanie i wysiadanie z rowerka. Dziecko może również skorzystać z podestu aby postawić na nim stopy podczas zjazdu z górki. Dzięki takiej konstrukcji ramy, środek ciężkości znajduje się nisko nad ziemią co ułatwia naukę jazdy rowerkiem. Bardzo ważną cechą jest stała szerokość konstrukcji rowerka (od widelca przedniego przez ramę, na widelcu tylnym kończąc) przyzwyczaja małego użytkownika do trzymania nóżek w takiej samej odległości i zapobiega obijaniu się kostek podczas odpychania.
Zastosowane pompowane opony (12 calowe) w rowerku dają pełen komfort nawet na nierównym terenie. Model Puky LR XL wyposażono w nóżkę umożliwiającą parkowanie oraz hamulec bębnowy. Klamkę hamulcową na kierownicy dopasowano do krótkich paluszków, której odległość można regulować.

Wygodne, miękkie siodełko z regulacją wysokości, zalecane jest dzieciom o długość nóżki 41 – 51 cm, pozwala dostosować wysokość do rosnącego malucha. Kierownica bez blokady skrętu i regulowana na wysokości 55 - 64 cm, wyposażona w gąbkową osłonę z napisem PUKY chroni dziecko podczas jazdy. Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.
Niemiecki producent wyposażył rowerek w łożyskowane koła oraz kierownicę, zapewniając lekkość prowadzenia bez niepotrzebnych oporów.

Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent rowerków biegowych udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu PUKY. *Szczegóły udzielenia gwarancji*

Prosty i szybki montaż
– należy skręcić ze sobą ramę z kierownicą, ustawić ją i siodełko na  odpowiedniej wysokość i można wyruszać na wycieczki. Do montażu potrzebny jest klucz imbusowy nr 5.

Jazda na rowerze jest jednym z wielu zajęć ruchowych stymulujących rozwój dziecka. Pomaga poskromić niespożyte pokłady energii, które posiadają nasze dzieci. Ta niezależna forma ruchu sprzyja rozwojowi koordynacji, równowagi oraz sprawia iż dziecko uczy się planowania i przewidywania zdarzeń. Pozycja kierowcy wymusza balansowanie ciałem – co rozwija koordynacje ruchową dziecka. Zapewnia także poczucie bezpieczeństwa, gdyż w każdej chwili maluch może się podeprzeć albo zahamować i stanąć.

Producent : PUKY
Kod producenta : 4077
Wiek : 3+
Kolor : biały
Wielkość kół : 12 cala
Hamulec : tak
Wymiary : 95 x 40 cm
Długość nóżki : 40-53 cm
Wysokość siodełka : 40-49 cm
Wysokość kierownicy : 55 - 64 cm
Opony : pompowane
Waga : 5,5 kg
Maksymalne obciążenie : 25 kg

Napisz recenzję

Biały rower biegowy Puky LR XL 4077

Biały rower biegowy Puky LR XL 4077

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)