Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Piramida Pory roku Janod 02917
  • Piramida Pory roku Janod 02917
  • Piramida Pory roku Janod 02917
Piramida Pory roku Janod 02917 Piramida Pory roku Janod 02917
Piramida Pory roku Janod 02917

Piramida Pory roku Janod 02917

Kod producenta: JO02917
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.07.2022)
85,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Piramida Pory roku Janod 02917

Piramida Pory roku Janod 02917

 

Kwadratowa wieża Piramida Pory roku 02917 marki Janod składa się z 10 klocków w kształcie kostek, wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Maksymalna wysokość wieży na jaką dziecko może ułożyć klocki wynosi 88 cm. Zabawka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dzieci od pierwszego roku życia, które uwielbiają zarówno budować, jak i przewracać konstrukcję. Na ściankach piramidy znajdują się piękne, kolorowe obrazki ze zwierzętami, roślinami, owocami i warzywami charakterystycznymi dla każdej pory roku. Rysunki nadają zabawce wyjątkowego wyglądu, a mniejszym pociechom pełnią funkcję edukacyjną – pomogą im nauczyć się czterech pór roku i rozpoznać różnice pomiędzy nimi.

Producent pomyślał o wykorzystaniu wieży także na nieco późniejszym etapie rozwoju maluszka. Dlatego na górnych ściankach umieszczone zostały cyfry od 1 do 10 do nauki rozpoznawania i liczenia. Kartoniki starszym dzieciom sprawdzą się jako pudełka na przybory do rysowania, a także organizery do przechowywania skarbów i mniejszych zabawek. Dzięki takiemu zastosowaniu, na półkach w pokoju dziecka będzie panował porządek.

Klocki są bardzo lekkie i całkowicie bezpieczne. Dodatkowo każdy poziom wieży ma inną wielkość, aby dziecko mogło je bez problemu układać jeden na drugim. A po zabawie, piramida zajmie niewiele miejsca, ponieważ zachowując właściwą kolejność klocki można schować do środka (jeden w drugi).

Zabawka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Tak spakowane klocki to idealny pomysł na prezent dla dzieci na pierwsze urodzinki, dzień dziecka czy też bez okazji, gdy idziemy w odwiedziny. W czasie zabawy dziecko może eksperymentować z ułożeniem klocków nabywając umiejętność budowania i tworzenia.
Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ogólny postęp pociech. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów. Na dowód tego, że zabawki są całkowicie bezpieczne przyznano im certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2; EN71-3; REACH.
Producent:
JANOD
Kod producenta:
02917
Wiek:
1+
Wymiary:
13,5 x 13,5 x 88 cm
Waga:
0,63 kg
Wymiary opakowania:
14,5 x 14,5 x 14,5 cm