Dostępność: Dostępny

Laboratorium mechaniki Pojazdy ratunkowe Clementoni 60476

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)

Lubisz odkrywać tajniki świata mechaniki? Otwórz własne domowe laboratorium inżynierii. Buduj pojazdy ratunkowe z zestawem mechaniki oferowanym przez firmę Clementoni.


Z zestawu można złożyć 5 modeli pojazdów napędzanych silnikiem, które posiadają 35 zastosowań technicznych. Sam wybierz co skonstruujesz. Będzie to poduszkowiec z ruchomymi śmigłami, helikopter z ruchomymi łopatkami wirnika, przeciwpożarowy samochód terenowy, a może pług śnieżny? Niezależnie którą zabawkę wybierzesz do stworzenia posiada elektryczne zasilenie modelu przez silnik elektryczny.

Zestaw zawiera ponad 400 elementów do tworzenia dynamicznych oraz rozwijających pojazdów do ratunku. Buduj modele, by poznać działanie dźwigni, przekładni zębatych oraz mechanizmu sterowniczego. Montaż ułatwi Ci ilustrowana instrukcja, w której zawarto szczegółowe informacje jakich elementów użyć przy budowie. Dodatkowo w zestawie znajduje ilustrowany podręcznik, w którym dziecko odkryje podstawy inżynierii, fizyki oraz samej mechaniki. Dziecko przez zabawę rozbudza ciekawość, wprowadza w fascynujący świat nauki oraz odkrywa jej tajemnice. Zabawka pomaga w rozwoju zdolności manualnych, pomysłowości przy eksperymentowaniu, kreatywności aby wymyślać ciągle nowe projekty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o budowaniu i pojazdach ratunkowych? Pobierz darmową aplikację kompatybilną z systemami Android i Apple, w której znajdują się rozwiązania techniczne.

 

Producent : CLEMENTONI
Kod producenta : 60476
Wiek : 8+
Wymiary opakowania : 50,9 x 7,5 x 31,5 cm

Napisz recenzję

Laboratorium mechaniki Pojazdy ratunkowe Clementoni 60476

Laboratorium mechaniki Pojazdy ratunkowe Clementoni 60476

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)