Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk Puky Wutsch jasnoszary
  • Jeździk Puky Wutsch jasnoszary
Jeździk Puky Wutsch jasnoszary

Jeździk Puky Wutsch jasnoszary

Kod producenta: PUKY3027
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk Puky Wutsch jasnoszary

Jeździk Puky Wutsch jasnoszary

 


Jeździk Wutsch w szarym kolorze firmy PUKY 3027 to doskonały wstęp do rowerków biegowych dla dzieci od 1,5 rokuJeździk w ponadczasowym kolorze z nowym zdobieniem urzeknie niejednego malucha. A uniwersalny wygląd sprawdzi się jako prezent zarówno dziewczynce, jak i chłopcu.

Wutsch posiada innowacyjne rozwiązanie przedniej osi umożliwiające pochylanie jeździka w małym zakresie na boki. Taki ruch kształci u malucha zmysł równowagi niezbędny przy jeździe pojazdami dwukołowymi. Jeździk pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu i kierowaniu. Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów - produkt w całości wyprodukowany w Niemczech. Polecany dla dzieci o wzroście powyżej 80 cm lub których długość nóżki do kroku wynosi od 26 do 36cm. Jeździk może być używany przy maksymalnym obciążeniu 20 kg. Dodatkowego uroku jeździkowi nadaje nowa kolorystyka w odcieniu szarości.

Jeździk posiada cichobieżne koła o średnicy 15 cm i szerokości 4 cm, wykonane z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Czynią pojazd bezobsługowym, a rodzic nie musi się już martwić czy opony są odpowiednio napompowane.

Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.

Pojazd posiada ergonomiczne duże siedzenie na wysokości 24 cm oraz ograniczony skręt kierownicy do 30 stopni, co czyni go bardzo bezpiecznym i stabilnym.

Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent jeździków udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji.
Producent:
PUKY
Kod producenta:
3027
Wiek:
1,5+
Wielkość kół:
6 cala
Wymiary:
58 x 28 cm
Wysokość siodełka:
24 cm
Kolor:
szary
Wysokość kierownicy:
39 cm
Opony:
tworzywo sztuczne
Waga:
2,8 kg
Maksymalne obciążenie:
20 kg