Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch
  • Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch
Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch

Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch

Kod producenta: PUKY2514
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
269,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch

Szary rowerek trójkołowy Puky Fitsch

 

Szary rowerek PUKY Fitsch to idealny pierwszy pojazd dla dzieci o wzroście od 80 cm. Trójkołowiec to doskonała metoda na przemieszczanie się najmłodszych dzieci, rozwija zmysł równowagi, koordynacje ruchową i zdolności motoryczne. Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent rowerków udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji.

Trójkołowiec posiada cichobieżne koła wykonane z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Czynią rowerek bezobsługowym, a rodzic nie musi się martwić czy opony są odpowiednio napompowane.

Zastosowana regulacja pozycji siedzenia w poziomie o około 3 cm, ułatwia dopasowane trójkołowca do wielkości kierującego. Natomiast samo siedzenie wykonane zostało z tworzywa sztucznego dzięki czemu jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia między innymi harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy, które zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.

Firma PUKY nie zapomniała oczywiście o wygodzie opiekunów i wyposażyła rowerek w uchwyt do noszenia umiejscowiony w siodełku.
Producent:
PUKY
Kod producenta:
2514
Wiek:
1,5+
Wymiary:
62x40 cm
Wysokość siodełka:
23 cm
Kolor:
szary
Wysokość kierownicy:
51 cm
Opony:
tworzywo sztuczne
Waga:
3,1 kg
Maksymalne obciążenie:
25 kg