Czarny rowerek trójkołowy Puky CEETY Comfort

Dostępność: Dostępny

Czarny rowerek trójkołowy Puky CEETY Comfort

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Lutego (Piątek)


Czarny trójkołowy rowerek CEETY Comfort
 firmy PUKY 2442 to perfekcyjne połączenie funkcji pierwszego rowerka z komfortowym wózkiem spacerowym o maksymalnej wadze do 25 kg. Z pojazdem rodzice są mobilni ze swoimi pociechami robiąc jednocześnie zakupy lub transportując jedzenie, napoje i dodatkowe skarby podczas wizyty na placu zabaw. Wózek z rowerkiem jest przeznaczony dla dzieci od 1,5 roku życia.

Dodatkowo PUKY CEETY Comfort nazywany 4w1 zachwyca zakresem funkcji, które posiada. Fotelik, odpinany drążek z regulacją wysokości, demontowany podest na stopy, to jedynie kilka możliwości z zakresu rowerka. Obszerny pakiet akcesoriów składający się z dzwonka, torebki na kierownicy, parasolki i torby na zakupy dodatkowo dostosowuje luksusowy pojazd do indywidualnych potrzeb dziecka. Z kolei ponadczasowa, dobrana kolorystyka podkreśla, że jest to najlepszy produkt w swojej klasie.

Rowerek posiada regulacje pozycji siedzenia, co pozwala dostosować jego wysokość do wzrostu dziecka. Rekomendowany dla dzieci już od wzrostu 80 cm rośnie razem z kierowcą ucząc go poruszania się pojazdem na pedały. Innym wyznacznikiem, którym rodzice powinni sugerować się przy doborze modelu jest długość nóżki dziecka (wysokość kroku w zakresie od 26-38 cm). Oparcie wyposażone w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewnia stabilną postawę kierowcy oraz bezpieczeństwo. Pasy można wyjąć dla starszych dzieci. Najmłodszym użytkownikom zamontowano dodatkowy podest na nóżki, by mogły trzymać je w jednej pozycji. Podobnie jak w przypadku pasów istnieje możliwość demontażu.

Zastosowane komfortowe opony AIR-Less w trójkołowcu, czyni je bezobsługowymi. Wykorzystana pianka sprawia, że jazda jest komfortowa również po nierównej powierzchni, w tym także po kostce. Rodzicie nie muszą się martwić czy opona jest odpowiedni napompowana. Dodatkowym atutem piankowych opon jest ich mała waga, rowerek jest znacznie lżejszy niż z tradycyjnymi oponami.

Pojazd posiada wielofunkcyjny drążek do pchania z torebką na akcesoria. Rowerek CEETY Comfort posiada blokadę kierownicy do jazdy na wprost, co daje pełną kontrolę nad kierunkiem jazdy prowadzącemu pojazd. Natomiast ogranicznik wychylenia kierowcy do maks. 45 stopni zapobiega wywrotkom przy nagłym skręcie z większą prędkością. Zastosowany mechanizm wolnego koła tzn. zapadka, umożliwia blokadę pedałów przez co nie obracają się pomimo kręcących się kół.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia umieszczona poduszka na kierownicy oraz harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy, które zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączek. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu. Natomiast starszacy mogą bezpiecznie hamować dzięki zastosowaniu hamulca ręcznego.

Firma PUKY nie zapomniała oczywiście o wygodzie opiekunów i wyposażyła rowerek między innymi w regulowany uchwyt do pchania, który możemy całkowicie zdemontować lub złożyć.

W trójkołowcu znajduje się również półka na zakupy z siatką, którą można wyjąć spod wózka i wygodnie przenosić pełną zakupów. Dodatkowo mamy torbę na ramię z możliwością mocowania na uchwycie wózka.

Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent rowerków PUKY udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji.

W skrócie:
 • trzypunktowy pas bezpieczeństwa;
 • bezstopniowa regulacja siedzenia fotelika (o 6 cm);
 • wbudowana blokada kierownicy;
 • zdejmowana torba na zakupy;
 • osłona kierownicy oraz torebka na kierownicy;
 • ogranicznik wychylenia kierownicy;
 • ergonomiczny drążek do pchania z podwieszaną torebką;
 • bezpieczna blokada uchwytu do pchania;
 • automatyczny wolnobieg z blokadą;
 • komfortowe opony AIR-less;
 • w zestawie parasolka;
 • bezpieczne uchwyty kierownicy;
 • w zestawie dzwonek;
 • blokowana rączka do prowadzenia
 • zdejmowany podnóżek;
 • malowanie proszkowe odporne na uderzenia;
      
Producent : PUKY
Kod producenta : 2442
Wiek : 1,5+
Kolor : czarny
Hamulec : tak
Wymiary : 77x48 cm
Opony : piankowe
Waga : 6,2 kg
Maksymalne obciążenie : 25 kg

Napisz recenzję

Czarny rowerek trójkołowy Puky CEETY Comfort

Czarny rowerek trójkołowy Puky CEETY Comfort

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)