Biały rower Puky Z6

Dostępność: Dostępny

Biały rower Puky Z6

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Baiał rowerek Puky Z6
przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia, które rozpoczynają swoją przygodę z tradycyjnym rowerkiem. Zalecany wzrost dziecka to od około 105 cm, a minimalna długość nóżki dziecka, mierzona po wewnętrznej stronie to 45 cm. Rowerek zaprojektowany i wykonany przez niemieckich inżynierów gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo oraz radość z użytkowania. Produkt niezwykle trwały może służyć dalej młodszym siostrzyczkom.

Nisko prowadzona stalowa rama ułatwia wsiadanie i wysiadanie. Dodatkowym atutem nisko prowadzonej ramy jest przełożenie środka ciężkości bliżej podłoża, co ułatwia manewrowanie i utrzymanie równowagi.

Regulacja siodełka w zakresie od 49 do 58 cm
umożliwia dostosowanie wysokości do wzrostu dziecka. Rowerek posiada duże siodełko, zapewniające doskonały komfort jazdy rowerzyście. Do zmiany wysokości potrzeby jest klucz imbusowy nr 5.
Rower posiada jedno przełożenie (bieg), brak przerzutek, czyni rower łatwym w obsłudze nawet  najmniejszym urwisom. A plastikowo – aluminiowa osłona łańcucha zapobiega brudzeniu, wciąganiu i szarpaniu odzieży.

Szeroka kierownica regulowana w zakresie 67 – 77 cm umożliwia dostosowanie jej wysokości do kierującego pojazdem. Zakończenia kierownicy wyposażone w plastikowe rączki z harmonijkowymi zakończeniami, zapobiegają ześlizgnięciu się i otarciom rączek, a także zwiększają bezpieczeństwo podczas upadków. Dodatkowo gąbkowa poduszka, zamontowana na kierownicy chroni przed możliwymi urazami.

Rower posiada 16 calowe koła z aluminiowymi felgami. Pompowane gładkie opony, nadają się zarówno do jady po asfalcie jak również po nierównym terenie. Zastosowano dętki z klasycznym zaworem Dunlop, do których pasują popularne ręczne pompki rowerowe.

Pojazd wyposażono w długie, wytrzymałe i wykonane z metalu błotniki, chroniące przed zabrudzeniem odzież. Dodatkowo przedni błotnik wyposażony w plastikowe osłony, w celu ukrycia metalowych zakończeń, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

O bezpieczeństwo użytkownika dba również dzwonek oraz przednie i tylnie światełka odblaskowe. A mocny bagażnik wykonany z grubych profili, sprawia że nie musimy się martwić o jego uszkodzenie, podczas prób wożenia kolegów.

Rower wyposażono w dwa hamulce: tylni – uruchamiany przez ruch pedałów do tyłu tzw. „torpedo”, przedni – typu Cantilever działający za pomocą lekko pracującej klamki zamontowanej przy przedniej kierownicy. Możliwa jest regulacja odległości rączki hamulca od kierownicy w zależności od długości palców dziecka.

Producent rowerku udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji.

Producent : PUKY
Kod producenta : 4201
Wiek : 4+
Kolor : biały
Wielkość kół : 16 cala
Hamulec : przedni - typu klamka, tylni - typu torpedo
Wymiary : 113x50 cm
Długość nóżki : 45-54 cm
Wysokość siodełka : 49-58 cm
Wysokość kierownicy : 67 - 77 cm
Waga : 9,9 kg
Maksymalne obciążenie : 50 kg
Wysokość ramy : 26 cm
Rama : stalowa
Pobierz pliki związane z produktem:

Napisz recenzję

Biały rower Puky Z6

Biały rower Puky Z6

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)