Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503
 • Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503
 • Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503
 • Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503
Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503 Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503 Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503
Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503

Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503

Kod producenta: BR02503
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503

Dodge RAM 2500 Pickup z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02503

 


Przyszedł czas na chwilę relaksu z Pick–up RAM 2500 Power Wagon z lawetą i skuterem 02503. Marka Bruder oferuje kolejny zestaw przygotowany do wyjazdu na wakacje nad morzem. Z wytrzymałym Pickup'em nie będzie żadnego problemu z wciągnięciem skutera do wody. Model został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistymi pojazdami spotykanymi w życiu codziennym. Zabawka wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Zestaw oferowany przez markę Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia i na pewno przyda się dla miłośników sportu w czasie wyjazdu na wakacje.

Pickup RAM posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Zwiększa to możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć wszystkie drzwi kabiny samochodu, aby bez problemu umieścić w niej kierowcę oraz 3 pasażerów załogi, figurek z serii bWorld. Auto wyposażono w duży, otwarty bagażnik z opuszczaną tylną klapą, w którym możemy przewieźć swoje bagaże niezbędne w czasie wakacji lub materiały w codziennej pracy typu piasek, kamienie czy zwierzątka. Dodatkowo powierzchnia załadowcza została przystosowana przez producenta do przewozu palet, klatek paletowych oraz bel słomy tej marki dostępnych do nabycia na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo mały urwis może sterować samochodem przez dodatkową "długą" kierownicę montowaną w miejscu hamulca ręcznego. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.
Hak umieszczony z przodu pojazdu przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego pojazdu lub innej maszyny, którą dziecko posiada w swojej kolekcji. Aby urozmaicić zabawę możemy zdemontować sprzęgło holownicze i podłączyć odśnieżarkę (02349) czy pług śnieżny (02581) odpowiedni do modelu pojazdu. Jeśli nie masz zamiaru podczepiać maszyn z tyłu pojazdu a hak przeszkadza w czasie zabawy możesz go odczepić.

Kolejnym elementem opakowania jest profesjonalna laweta, która wygląda jak prawdziwa. Aby bezpiecznie włożyć i zdjąć z przyczepy przewożony pojazd należy otworzyć tylną klapę z najazdami. Wewnątrz przyczepy znajdują się dwa przesuwane uchwyty transportowe dla zabezpieczenia holowanego pojazdu w czasie przewozu. Laweta została przystosowana do przewożenia mokrego sprzętu, z którego woda jest odprowadzana kanałami. Producent zadbał także o opadanie lawety w modelu, dzięki wysuwanym podporom zamontowanym z przodu i z tyłu lawety. Mały detal sprawia, że zabawka wygląda lepiej na półce oraz jest mniej narażona na uszkodzenia.  

Skuter wodny z zestawu to nowość stworzona przez producenta. Skuter posiada niezatapialną konstrukcję zapobiegającą wszelkim formom wywrotki. Rozwiązanie sprawia, że nasza pociecha nie będzie miała problemu z pływaniem po wodzie. Aby przenieść dziecko do krainy zabawy i urzeczywistnić wymyślone historyjki producent dołączył do zestawu figurkę kierowcy, który może także usiąść na skuterze by przeżyć niesamowitą przejażdżkę i poczuć adrenalinę. Ze względów bezpieczeństwa motocyklista ma nałożoną kamizelkę ratunkową. Figurka ma ruchome kończyny oraz głowę. Postać może chwycić rękoma kierownice, dzięki czemu sprawdzi się jako operator w pojazdach z zestawu oraz innych maszynach marki Bruder. Skuter przeznaczony jest do przewozu dwóch osób.

Aby zabawa była bezpieczna w całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i ogrodzie bez uciążliwych odgłosów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do produkcji opon odpowiednich materiałów. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

Pick-up w skrócie:
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej) ze stalowymi linkami;
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • otwierane przednie i tylne drzwi kabiny;
 • opuszczana tylna klapa bagażnika;
 • zdejmowane sprzęgło holownicze z przodu pojazdu;
 • odpinany hak do przyczepki;

Laweta w skrócie:
 • otwierana tylna klapa z najazdami;
 • wysuwane podpory z przodu i z tyłu przyczepy;
 • dwa przesuwane uchwyty transportowe wewnątrz lawety;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;

Skuter w skrócie:
 • niezatapialny kadłub;
 • miejsce na dwie minifigurki z serii bWorld;
 • dołączona figurka kierowcy w zdejmowanej kamizelce ratunkowej;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02503
Wiek:
3+
Wymiary:
675 x 170 x 150 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
750 x 185 x 215 mm
Marka:
Dodge RAM