Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599
 • Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599
 • Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599
Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599 Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599
Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599

Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599

Kod producenta: BR02599
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599

Land Rover z lawetą, skuterem i figurką Bruder 02599

 


Przyszedł czas na chwilę relaksu z Land Rover z lawetą i skuterem 02599. Marka Bruder oferuje kolejny zestaw przygotowany do wyjazdu na wakacje nad morzem. Z wytrzymałym Pickup'em nie będzie żadnego problemu z wciągnięciem skutera do wody. Model został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistymi pojazdami spotykanymi w życiu codziennym. Zabawka wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Zestaw oferowany przez markę Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia i na pewno przyda się dla miłośników sportu w czasie wyjazdu na wakacje.

Land Rover posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Zwiększa to możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Urwis sterując pojazdem i naciskając na niego z góry zauważy sprężynowe możliwości zabezpieczone 4 stalowymi linkami. Ciekawe świata dziecko ma możliwość otwarcia klapy maski i podejrzenia wyglądu odwzorowanych części pojazdu wraz z silnikiem.

Dodatkowo mały urwis może sterować samochodem przez dodatkową "długą" kierownicę montowaną w miejscu hamulca ręcznego. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć wszystkie drzwi kabiny samochodu, aby bez problemu umieścić w niej kierowcę czy pasażera z serii bWorld. Auto wyposażono w duży, otwarty bagażnik z opuszczaną tylną klapą, w którym znajdują się siedzenia. Dodatkowo fotele można zdemontować by przewieźć swoje bagaże niezbędne w czasie wakacji lub materiały w codziennej pracy typu piasek, kamienie czy opał.
Hak umieszczony z tyłu pojazdu przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego pojazdu lub innej maszyny, którą dziecko posiada w swojej kolekcji. Aby urozmaicić zabawę możemy podłączyć inny osprzęt odpowiedni do modelu pojazdu. Jeśli nie masz zamiaru podczepiać maszyn z tyłu pojazdu i używać samego Land Rovera a hak przeszkadza w czasie zabawy możesz go odczepić.

Kolejnym elementem zestawu jest profesjonalna laweta, która wygląda jak prawdziwa. Pick-up Land Rovera Defender nie ma problemu z wciągnięciem załadowanej przyczepy do wody. Aby bezpiecznie włożyć i zdjąć z przyczepy przewożony pojazd należy otworzyć tylną klapę z najazdami. Wewnątrz przyczepy znajdują się dwa przesuwane uchwyty transportowe dla zabezpieczenia holowanego pojazdu w czasie przewozu. Laweta została przystosowana do przewożenia mokrego sprzętu, z którego woda jest odprowadzana kanałami. Producent zadbał także o opadanie lawety w modelu, dzięki wysuwanym podporom zamontowanym z przodu i z tyłu lawety. Mały detal sprawia, że zabawka wygląda lepiej na półce oraz jest mniej narażona na uszkodzenia.  

Skuter wodny 
z zestawu to nowość stworzona przez producenta. Skuter posiada niezatapialną konstrukcję zapobiegającą wszelkim formom wywrotki. Rozwiązanie sprawia, że nasza pociecha nie będzie miała problemu z pływaniem po wodzie. Aby przenieść dziecko do krainy zabawy i urzeczywistnić wymyślone historyjki producent dołączył do zestawu figurkę kierowcy, który może także usiąść na skuterze by przeżyć niesamowitą przejażdżkę i poczuć adrenalinę. Ze względów bezpieczeństwa mężczyzna ma nałożoną kamizelkę ratunkową. Figurka ma ruchome kończyny oraz głowę. Postać może chwycić rękoma kierownice, dzięki czemu sprawdzi się jako operator w pojazdach z zestawu oraz innych maszynach marki Bruder. Skuter przeznaczony jest do przewozu dwóch osób.

Aby zabawa była bezpieczna w całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i ogrodzie bez uciążliwych odgłosów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu do produkcji opon odpowiednich materiałów. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

Land Rover w skrócie:

 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • niezależne sprężynowe zawieszenie przedniej osi;
 • tylne osie z 4 stalowymi linkami;
 • skręcane przednie koła za pomocą dodatkowej kierownicy montowanej w miejscu hamulca ręcznego;
 • otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
 • otwierana tylna klapa;
 • wyjmowane tylne siedzenia;
 • podnoszona maska silnika z możliwością blokady na wsporniku;
 • hak z tyłu pojazdu z możliwością demontażu;

Laweta w skrócie:
 • otwierana tylna klapa z najazdami;
 • wysuwane podpory z przodu i z tyłu przyczepy;
 • dwa przesuwane uchwyty transportowe wewnątrz lawety;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;

Skuter w skrócie:
 • niezatapialny kadłub;
 • dołączona figurka kierowcy w zdejmowanej kamizelce ratunkowej;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02599
Wiek:
4+
Wymiary:
555 x 150 x 143 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
585 x 185 x 200 mm
Marka:
Land Rover