Samochód elektryczny Moover 210799

Dostępność: Dostępny

Accessories

Samochód elektryczny Moover 210799

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Czerwca (Poniedziałek)

Zielony samochód elektryczny to ciekawe uzupełnienie serii mini samochodów oferowanych przez markę Moover. Zabawka została zaprojektowana z myślą o małych pociechach, które będą z niej korzystać. Autko zostało przystosowane do niewielkiej rączki, by dziecko nie miało problemu z jej przytrzymaniem czy chwyceniem przy podnoszeniu.

Samochodzik ma otwarty dach przez który dziecko może włożyć przewożony towar lub w prostszy sposób sterować nim. Wyraziste kolory sprawiają, że zabawka wygląda jak prawdziwy eko samochód.

Mini pojazd wykonany jest z naturalnego materiału, drewna o grubości 10 mm. Do zabawki dołączono stację ładowania oraz panel słoneczny. Gdy Twoje auto traci energię, naładuj je jak najszybciej! Wystarczy, że podłączysz stację do samochodu, a panel do stacji. To wszystko połącz przewodami od ładowarki i gotowe! Postaw autko na kilka minut do ładowania, a odzyska siły już po chwili :)

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

 
Producent : MOOVER
Kod producenta : 210799
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 24,5 x 5,7 x 15 cm
Kolor : zielony

Napisz recenzję

Samochód elektryczny Moover 210799

Samochód elektryczny Moover 210799

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)