Dostępność: Dostępny

Hulajnoga Highwaykick 3 LED Kiwi Scoot and Ride 96359

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Trójkołowa hulajnoga Highwaykick 3 LED Kiwi 
Scoot and Ride 96359 to hulajnoga, która rośnie wraz z dzieckiem. Wersja Highwaykick 3 Icecream wzbogacona została o LED-owe kółka świecące w czasie jazdy oraz specjalny mechanizm do szybkiego składania hulajnogi. Za sprawą innowacyjnej konstrukcji pojazd w prosty i szybki sposób można złożyć bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Nowa kolekcja utrzymana jest w stylowej, czarno-pastelowej kolorystyce, dzięki czemu wygląda wyjątkowo. Pastelowy, seledynowy kolor hulajnogi Scoot sprawdzi się na prezent zarówno dziewczynce, jak i chłopcu :) Uniwersalna barwa połączona z wysoką jakością produktu sprawia, że hulajnoga posłuży na lata, również młodszym siostrczykom i braciszkom. Urozmaici wspólne spacery oraz przyśpieszy przemieszczanie się urwisa.

Następczyni
modelu Highwaykick1 2w1 z funkcją jeździka
Kolejny model, który oferuje marka Scoot and Ride rośnie wraz z dzieckiem i posłuży nie tylko na jeden sezon. Austriacka firma oferuje model dostosowany do potrzeb dzieci o wzroście 96 – 130 cm. Dopasowanie wielkości umożliwia kierownica z regulowaną wysokością. Kierownica ma kształt litery T i posiada 3 poziomy regulacji wysokości w zakresie od 62 do 82 cm. Marka Scoot poleca hulajnogę dla dzieci od 3 lat, przy czym maksymalne obciążenie wynosi do 50 kg. Dzięki takim parametrom hulajnoga z powodzeniem może być używana przez dziecko do około 7 roku życia.

Przede wszystkim bezpieczeństwo
Scoot and Ride posiada dwa kółka z przodu o średnicy 120 mm i jedno, mniejsze (80 mm) z tyłu. Rozstaw kół w pojeździe sprawia, że konstrukcja jest w pełni stabilna i trudniej jest ją przewrócić. Większe kółka zamontowane z przodu hulajnogi ułatwią również dziecku jazdę po nierównym terenie o różnym typie nawierzchni. W przedniej części podestu zamontowano rewolucyjny system safety-pad - specjalną szeroką podkładkę, którą można wysunąć. Wspomniany system zapobiega przewróceniu się na nierównym terenie czy utknięciu kół.

Jak wiadomo, gdy maluch poczuje się pewnie za sterem zaczyna jeździć coraz szybciej. Dlatego też myśląc o bezpieczeństwie zamontowano hamulec uruchamiany piętą. Hamulec znajduje się na tylnym kole. Z kolei podest wykonany z tworzywa sztucznego przenosi mniej drgań na kierownicę, a dziecko nie odczuwa dyskomfortu w czasie przejażdżki. By zwiększyć przyczepność dziecka hulajnogę zaopatrzono w silikonowy napis na podeście, dając tym samym możliwość dostawienia drugiej nóżki (bez utraty równowagi).

Przy zakupie hulajnogi decyduje różnorodność i funkcjonalność

Skręcanie przednimi kołami w Highwaykick 3 LED odbywa się za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy - taki sposób zapobiega wywrotkom przy gwałtownym skręcaniu. Jednak na etapie nauki jazdy na hulajnodze dziecko często ma problem ze skoordynowaniem ruchów i skręcaniem wykorzystując technikę balansu. Producent myśląc o początkujących użytkownikach wyposażył hulajnogę w blokadę kierownicy. Po zastosowaniu funkcji hulajnoga jedzie tylko na wprost, co uniemożliwia skręcanie ciałem. Początki jazdy na hulajnodze często sprawiają dzieciom trudność, dlatego oferowana funkcjonalność przyśpieszy proces wdrożenia :)
Hulajnoga sprawdzi się również do jazdy w mieszkaniu w szczególności zanim dziecko nabierze wprawy czy też poza sezonem. Zamontowane antypoślizgowe koła wykonane z miękkiej gumy zaopatrzone w łożyska gwarantują gładką i cichą jazdę, co pozwoli uniknąć nam zbędnego hałasu przy jeździe po śliskiej podłodze w pomieszczeniu.

Idealna do podróżowania...

Producent hulajnogi Highwaykick 3 zadbał, by była również praktyczna. Specjalny mechanizm zamontowany na drążku kierownicy sprawia, że można ją w łatwy sposób złożyć i zabrać ze sobą wszędzie – na wakacje, do szkoły czy na spacer. Złożenie nie wymaga dużo czasu i jest proste. W tej wersji wystarczy nacisnąć przycisk na dole drążka, który odbezpieczy kierownicę i pozwoli na jej "położenie" równolegle do podstawy.  Złożenie rączki za pomocą jednego guzika zajmie kilka sekund, a rodzic nie potrzebuje przy tym żadnych narzędzi. Pojazd jest lekki, dlatego też dziecko może samodzielnie przenosić swoją maszynę :) Składany Highawykick 3 Scoot and Ride pozwala zaoszczędzić miejsce w szafie przy przechowywaniu poza sezonem.

Cieszą się popularnością, dzięki jakości :)
Podstawą wartej uwagi hulajnogi są materiały, innowacyjny pomysł, a także jakość wykonania, dzięki którym hulajnoga marki Scoot and Ride podbija serca małych podróżników na całym świecie :) Zalety austriackiej hulajnogi dostrzegają nie tylko zadowoleni rodzice, ale także instytucje potwierdzające jakość sprzętu licznymi certyfikatami. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane cieszą się pozytywną opinią wśród rodziców i specjalistów. 
W hulajnodze w wersji montażowej z balansem dziecko szybciej zdobywa równowagę oraz trenuje skręcanie hulajnogą. Dodatkowo uczy się zręczności, buduje pewność siebie, a także poprawia umiejętności motoryczne. Oprócz tego żwawy urwis zużywa niewykorzystane pokłady energii. Przebywanie na świeżym powietrzu połączone z aktywnością fizyczną zwiększa kondycję i odporność dziecka.   

W skrócie:
               
 • dwa koła z przodu (120 mm) i jedno z tyłu (80 mm);
 • białe podświetlenie kółek LED;
 • skręcanie za pomocą balansowania ciałem i delikatnego pochylania drążka kierownicy;
 • koła wykonane z miękkiej gumy, zaopatrzone w łożyska; 
 • hamulec z błotnikiem na tylnym kole;
 • szeroki podest antypoślizgowy;
 • system safety-pad zapobiegający przewróceniu na nierównym terenie;
 • kierownica: w kształcie T z regulacją wysokości od 62 do 82 cm;
 • szybki mechanizm składania hulajnogi, bez użycia narzędzi;
 • trwała rama wykonana z polipropylenu;
 • maksymalne obciążenie hulajnogi 50 kg;
 • waga produktu: 2,7 kg;

Producent : SCOOT AND RIDE
Kod producenta : 96359
Wiek : 3+
Kolor : zielony
Wielkość kół : przód - 120 mm, tył - 80 mm
Hamulec : tak
Wysokość kierownicy : 62 - 82 cm
Waga : 2,7 kg
Maksymalne obciążenie : 50 kg
Sposób składania : składana

Napisz recenzję

Hulajnoga Highwaykick 3 LED Kiwi Scoot and Ride 96359

Hulajnoga Highwaykick 3 LED Kiwi Scoot and Ride 96359

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)