Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
 • MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
 • MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
 • MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
 • MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753 MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753 MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753 MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753
MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

Kod producenta: BR03753
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
239,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

 

Wywrotka MAN TGS z dźwigiem 03753 pochodzi z kolekcji pojazdów marki Bruder odwzorowanych na podstawie prawdziwych maszyn w skali 1:16. Który z małych budowlańców nie chciałby mieć takiego samochodu wraz z kontenerami w swojej domowej kolekcji. Wywrotka przyda się do przewożenia materiałów odpadów, a także gruzu czy piasku. Zachowane kolory sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej realnie. Dodatkowo konstrukcja samochodu jest bardzo solidna oraz wykonana z najwyższą precyzją. Samochód przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Ciężarówka wywrotka posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Rodzic nie musi się martwić o wywracanie się czy niestabilność pojazdu w czasie zabawy. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo transportu. Przednia szyba w kabinie ciężarówki jest przeszklona by w środku panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi do kabiny można włożyć figurkę z serii bWorld jako kierowcę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Zamontowane boczne lusterka można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć je w czasie postoju samochodu. W tym modelu nawet parkowanie tyłem nie sprawi żadnego problemu :)

Zamontowana skrzynia ładunkowa podnoszona jest na teleskopowym ramieniu. Urwis może rozładować przewożony ładunek wywrotką przez tylną burtę, co ułatwi wyładunek ciężkiego towaru jednego rodzaju, na przykład kamieni czy niesegregowanych odpadów. Dziecko może również otworzyć dwie boczne burty, aby przyśpieszyć i ułatwić rozładunek pojedynczych kontenerów. Dołączone do zestawu pojemniki do segregacji odpadów urozmaicą zabawę i pozwolą odgrywać realne scenki. W trakcie zabawy nasza pociecha uczy się obowiązków dbania o środowisko.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony hakiem. Zamontowany hak zwiększa funkcjonalność pojazdu, który przyda się także do przenoszenia czy przewożenia w przyczepie innych zabawek czy samochodzików. Z pomocą obracanego o 360 stopni żurawia bez zbędnego przestawiania maszyny przeniesiemy ładunek z jednej strony na drugą - np. do przyczepy.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków. 

Wywrotkę marki MAN można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. W kabinie przewidziano miejsce na jego montaż. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność. Małe drobnostki oraz ruchome elementy pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć nowe pasje.

W skrócie:
 • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami;
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • skrzynia ładunkowa z wywrotem;
 • trzy otwierane burty - dwie boczne i tylna;
 • składane boczne lusterka;
 • obracany dźwig zakończony haczykiem;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • 3 kontenery do segregacji odpadów;
 • imitacje butelek;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03753
Wiek:
4+
Wymiary:
545 x 185 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
585 x 190 x 305 mm
Marka:
MAN