Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
 • Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
 • Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
 • Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
 • Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
 • Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560 Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560 Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560 Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560 Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560
Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560

Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560

Kod producenta: BR03560
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
252,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560

Scania R Śmieciarka pomarańczowa Bruder 03560

 

Pomarańczowa śmieciarka marki Scania R z tylnym załadunkiem uzupełnia kolekcję pojazdów, które dbają o porządek w mieście i wywożą nieczystości z osiedla. Ten samochód ciężarowy, użytkowany w rzeczywistości, potrafi zafascynować dzieci recyklingiem i gospodarką odpadami. To wszystko za sprawą w pełni funkcjonalnego system wysypu śmieci w zabawce. Dzięki trwałej konstrukcji i ruchomym elementom samochód wyróżnia się wieloma innowacjami na pokładzie. Odwzorowany w skali 1:16 jest przeznaczony do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Ciężarówka Scania R posiada trzyosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym, piaszczystym terenie. Jest to szczególnie przydatne przy dojazdach do gospodarstw na wsi. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Przednia szyba ciężarówki Scanii jest przeszklona by wewnątrz kabiny panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi można posadzić jako kierowcę lub pasażera figurkę z serii bWorld. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Dodatkowo model wyposażono w składane lusterka boczne, których wysokość można dostosować do operatora, a w czasie postoju złożyć je całkowicie. Kierowca ciężarówki nie będzie więc miał żadnego problemu z zaparkowaniem do załadunku kontenerów.

Pojazd posiada przechylaną i otwieraną skrzynię na śmieci. Najnowocześniejsza ładowarka tylna dostarcza śmieci do obudowy komory sprężania za pomocą pokrętła, podobnie jak oryginał. Dwa kontenery należy ustawić na uchwyt do ich podnoszenia, który znajduje się z tyłu pojazdu. Następnie po przechyleniu pojemników i wysypaniu śmieci do kontenera wystarczy poruszać pokrętłem, a ruchoma platforma przesunie śmieci w głąb skrzyni. Gdy przyczepa jest już w pełni załadowana nasza pociecha może przetransportować odpady na wysypisko śmieci i tam je wysypać. Wystarczy unieść tylną klapę zbiornika kontenera, a następnie za pomocą pokrętła na wierzchu śmieciarki przesuwać nieczystości na koniec przyczepy. Po opróżnieniu kontenera możemy udać się po kolejny transport.

Aby urzeczywistnić zabawę z zestawie ze śmieciarką znajdują się dwa zamykane pojemniki na śmieci: niebieski i żółty. Dzięki dołączonym pojemnikom zabawa w odgrywanie scenek stanie się bardziej rzeczywista.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Dodatkowo zamontowane koła dodają maszynie elegancji i wyjątkowego wyglądu. Zabawa w wywóz nieczystości pobudza wyobraźnię oraz uczy dziecko codziennych obowiązków, takich jak dbanie o porządek i segregacja odpadów.

Samochód można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno - dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność przy transporcie ponadgabarytowym.

W skrócie:
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • składane boczne lusterka;
 • system transportu śmieci w komorze (pokrętło);
 • podnoszona tylna część umożliwiająca wysyp śmieci z komory (pokrętło);
 • dwa pojemniki na śmieci: niebieski i żółty;
 • otwierana tylna klapa;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03560
Wiek:
4+
Wymiary:
620 x 185 x 265 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
700 x 200 x 280 mm
Marka:
Scania