Dostępność: Dostępny

MAN TAG Śmieciarka boczna Bruder 03761

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Grudnia (Wtorek)

Śmieciarka z bocznym załadunkiem marki MAN TGS
uzupełnia kolekcję pojazdów, które dbają o porządek w mieście i wywożą nieczystości z osiedla. Dzięki trwałej konstrukcji, mocnym silnikom i ponadprzeciętnej ładowności, ciężarówka ta jest wszechstronnym pojazdem z wieloma innowacjami na pokładzie. Odwzorowana w skali 1:16 jest przeznaczona do zabawy dla dzieci od 4 roku życia ze względu na występowanie niewielkich elementów.

Ciężarówka MAN TGS ma otwierane drzwi do kabiny. W dachu znajduje się miejsce do zamontowania modułu świetlno-dźwiękowego (do dokupienia osobno - modele nr 02801 lub 02802). Ramię podnoszące pojemniki na śmieci wysuwa się z boku, aby chwycić śmietnik i opróżnić go bez potrzeby posiadania drugiej osoby.

Pojazd posiada przechylaną i otwieraną skrzynię na śmieci. Ta najnowocześniejsza ładowarka boczna przesuwa odpady wewnątrz korpusu w kierunku tyłu, aby po zapełnieniu całego kontenera można było opróżnić ją za pomocą wywrotu. Wystarczy otworzyć tylną klapę zaczepioną na dwóch siłownikach, a następnie przechylić kontener do pozycji pionowej.

Aby urzeczywistnić zabawę z zestawie ze śmieciarką znajdują się dwa zamykane pojemniki na śmieci - niebieski i żółty. Dodatkowo designu i elegancji maszynie dodają zamontowane miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. To wszystko po to by dziecko bez problemu mogło korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki tej szczegółowej zabawce dzieci mogą realistycznie odkrywać ekscytujące zadania związane ze zbieraniem i recyklingiem śmieci - "tak jak w rzeczywistości"

W skrócie:
  • system załadunku śmieci (ruchome ramie);
  • system transportu śmieci w komorze;
  • otwierane drzwi do kabiny kierowcy;
  • odchylana na siłownikach tylna klapa;
  • dołączone dwa pojemniki na odpady - niebieski i żółty;
  • możliwość wywrotu poprzez podniesienie komory blokowanej na ramieniu;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 03761
Wiek : 4+
Wymiary : 540 x 190 x 257 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN TAG Śmieciarka boczna Bruder 03761

MAN TAG Śmieciarka boczna Bruder 03761

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)