Dostępność: Dostępny

MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 5 Marca (Piątek)


Wywrotka MAN TGS z dźwigiem
pochodzi z kolekcji pojazdów marki Bruder odwzorowanych na podstawie prawdziwych maszyn w skali 1:16. Który z małych budowlańców nie chciałby mieć takiego samochodu wraz z kontenerami w swojej domowej kolekcji. Wywrotka przyda się do przewożenia materiałów odpadów, a także gruzu czy piasku. Zachowane kolory sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej realnie. Dodatkowo konstrukcja samochodu jest bardzo solidna oraz wykonana z najwyższą precyzją. Samochód przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Ciężarówka wywrotka posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Rodzic nie musi się martwić o wywracanie się czy niestabilność pojazdu w czasie zabawy. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo transportu. Przednia szyba w kabinie ciężarówki jest przeszklona by w środku panował większy porządek. Dodatkowo przez otwierane drzwi do kabiny można włożyć figurkę z serii bWorld jako kierowcę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Zamontowane boczne lusterka można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć je w czasie postoju samochodu. W tym modelu nawet parkowanie tyłem nie sprawi żadnego problemu :)

Zamontowana skrzynia ładunkowa podnoszona jest na teleskopowym ramieniu. Urwis może rozładować przewożony ładunek wywrotką przez tylną burtę, co ułatwi wyładunek ciężkiego towaru jednego rodzaju, na przykład kamieni czy niesegregowanych odpadów. Dziecko może również otworzyć dwie boczne burty, aby przyśpieszyć i ułatwić rozładunek pojedynczych kontenerów. Dołączone do zestawu pojemniki do segregacji odpadów urozmaicą zabawę i pozwolą odgrywać realne scenki. W trakcie zabawy nasza pociecha uczy się obowiązków dbania o środowisko.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony hakiem. Zamontowany hak zwiększa funkcjonalność pojazdu, który przyda się także do przenoszenia czy przewożenia w przyczepie innych zabawek czy samochodzików. Z pomocą obracanego o 360 stopni żurawia bez zbędnego przestawiania maszyny przeniesiemy ładunek z jednej strony na drugą - np. do przyczepy.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków. 

Wywrotkę marki MAN można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dzwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. W kabinie przewidziano miejsce na jego montaż. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność. Małe drobnostki oraz ruchome elementy pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć nowe pasje.


W skrócie:
  • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami;
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • skrzynia ładunkowa z wywrotem;               
  • trzy otwierane burty - dwie boczne i tylna;
  • składane boczne lusterka;
  • obracany dźwig zakończony haczykiem;              
  • miejsce na montaż modułu świetlno-dźwiękowego;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • 3 kontenery do segregacji odpadów;
  • imitacje butelek.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 03753
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 585x190x305 mm
Wymiary : 545 x 185 x 270 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

MAN TGS Wywrotka z dźwigiem i pojemnikami na śmieci Bruder 03753

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)