Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
 • Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
 • Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
 • Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
 • Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596 Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596 Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596 Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596
Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

Kod producenta: BR02596
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
159,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

 

Land Rover straż pożarna 02596 uzupełnia kolekcję pojazdów uprzywilejowanych, spodoba się wszystkim małym strażakom. Zabawka marki Bruder przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw został odwzorowany zgodnie z oryginalnym modelem w skali 1:16, przy zachowaniu kolorów prawdziwej straży. Zestaw składa się z samochodu Land Rover Defender, figurki strażaka oraz modułu świetlno – dźwiękowego.

Jeep posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Mały urwis może sterować pojazdem, dzięki dodatkowej "długiej" kierownicy poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć drzwi kabiny kierowcy oraz tylne drzwi do bagażnika oraz wyjąć tylne siedzenia pasażera. Wszystkie te drobnostki umilą oraz zachęcą do dalszej zabawy. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym w remizie strażackiej lub podczas gaszenia pożaru.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku czy pożar zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 niebieskimi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Figurka strażaka ma ruchome kończyny oraz może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria. Dzięki tym funkcjonalnościom postać nadaje się na operatora pojazdu strażackiego. Dodatkowo, figurka jest dosyć wysoka, by bawić się nią samodzielnie. Do postaci dołączone zostały akcesoria typu kask, rękawice, krótkofalówka i gaśnica.

Aby zabawa odbywała się bezpiecznie w samochodzie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki wykonaniu opon z odpowiednich materiałów dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i ogrodzie.

Zabawka została wykonana z należytą precyzją oraz cechuje się solidną konstrukcją, do wyprodukowania której użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim. Zabawki nie może zabraknąć w kolekcji przyszłych strażaków.

W skrócie:
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
 • otwierane tylne drzwi;
 • wyjmowane tylne siedzenia;
 • podnoszona maska silnika;
 • sprzęgło holownicze;
 • moduł świetlno-dźwiękowy w zestawie;
 • figurka strażaka z ruchomymi kończynami w zestawie;
 • dodatkowe akcesoria: kask, rękawice, radio, gaśnica;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02596
Wiek:
4+
Wymiary:
280 x 138 x 153 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 170 x 190 mm
Marka:
Land Rover