Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
 • Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
 • Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
 • Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
 • Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590 Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590 Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590 Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590
Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590

Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590

Kod producenta: BR03590
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
339,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590

Scania R Straż pożarna z pompą wodną i modułem Bruder 03590

 

Scania R straży pożarnej z pompą wodną 03590 jest bardzo ważnym pojazdem służb ratowniczych, na którym można polegać przy każdej akcji ratunkowej. To nieodzowny pomocnik szczególnie w czasie gaszenia pożaru. Samochód przydaje się w trudno dostępnych miejscach, takich jak wąskie alejki w mieście. Scania sprawdza się doskonale w tym zadaniu dzięki dużej mobilności. Przy zabawie samochodem strażackim z sygnalizacją dziecko może odgrywać scenki i poczuć się jak prawdziwy ratownik :) Samochód został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym pojazdem, przy zachowaniu kolorystyki. Producent modeli pojazdów Bruder stawia przede wszystkim na mocne materiały oraz wysokiej jakości wykonanie. Scania przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które dba o stabilność konstrukcji oraz chroni auto przed przeciążeniem i przechyleniem. Przednia szyba w ciągniku ciężarówki jest przeszklona, dzięki czemu w środku kabiny panuje większy porządek a pojazd wygląda jeszcze bardziej realnie. Strażacy również są bardziej bezpieczni w czasie szybkiej jazdy na miejsce zgłoszenia. Pomiędzy kabiną dźwigu a dźwigiem ciężarówki na bocznej ścianie znajduje się otwierany szary schowek, który sprawdzi się do przechowywania "narzędzi". Możemy przechowywać w nim także małe zabawki, które chcemy mieć pod ręką. Wystarczy ustawić je na odpowiedniej półce i dbać o porządek.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku czy pożar zapewni zamontowany moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 niebieskim światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zwrócono na rozkładaną, obrotową drabinę ze składanym koszem ratunkowym. Koszyk na wierzchu drabiny przeznaczony jest na figurkę z serii bWorld, aby odgrywane scenki stały się bardziej realne, a nasza pociecha wczuła się w rolę strażaka. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Do barierki kosza można dodatkowo przyczepić wąż, co pozwoli uniknąć jego ciągłego trzymania.

Drabinę podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła przeznaczonego do sterowania. Jeśli potrzebujemy dłuższej drabiny, wystarczy użyć pokrętła znajdującego się na jej środku i wysunąć ramiona na odpowiednią długość.

Wlej wodę do dołączonego zbiornika, podnoś i opuszczaj dźwignię obok tworząc ciśnienie, a z węża nawiniętego na bęben i połączonego z pojemnikiem zacznie lecieć woda. Rozwiń gumowy wąż i ugaś pożar najszybciej jak się da. Drabinę z wężem możesz ustawić odpowiednio do sytuacji siadając na miejscu operatora. Fotel umieszczony jest na obrotowej platformie, przymocowany do drabiny. Poczuj się jak prawdziwy dowódca akcji ratunkowej lub wykonuj jedynie rozkazy.

Większą stabilność pojazdu przy tak długiej drabinie zagwarantują cztery podpory wysuwane z podestu ciężarówki. Aby znalazły się na poziomie gruntu należy je dodatkowo odkręcić. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie gasić pożar nawet na nierównym terenie. Po zakończonej akcji można schować je z powrotem.

Bezpieczeństwo zabawy zwiększają zamontowane w samochodzie miękkie, gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jednak jeśli do zabawy dołącza woda przyjemniej będzie wynieść zabawkę na zewnątrz, chociażby do ogrodu. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało

W skrócie:
 • przeszklona przednia szyba kabiny;
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • składane lusterka boczne; 
 • obracana drabina podnoszona i opuszczana za pomocą pokrętła;
 • możliwość wydłużenia drabiny za pomocą pokrętła; 
 • fotel operatora drabiny;
 • możliwość nalania wody w zbiorniku i jej pompowania przez wąż gumowy;
 • wysuwane podpory stabilizujące;
 • schowek na sprzęty;
 • dołączony moduł świetlno-dźwiękowy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03590
Wiek:
4+
Wymiary:
590 x 200 x 265 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
615 x 215 x 300 mm
Marka:
Scania