Dostępność: Dostępny

Jeep Wrangler straż pożarna z figurką Bruder 02528

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Pędź samochodem z zestawu na kolejną akcję ratunkową. Jeep Wrangler samochód straży pożarnej z figurką strażaka oferowany przez firmę Bruder na pewno spodoba się kolekcjonerom pojazdów, szczególnie tych uprzywilejowanych. Przy zabawie samochodem strażackim z sygnalizacją dziecko może odgrywać scenki i poczuć się jak prawdziwy ratownik :) Jeep został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym pojazdem, przy zachowaniu kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją oraz solidną konstrukcją, przy użyciu najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku czy kradzieży zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 niebieskim światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

W opakowaniu znajduje się figurka strażacka z serii bWorld, która porwie Cię w wir zabawy na wiele godzin, a wymyślane i odgrywane historyjki staną się bardziej realne. Postać sprawdzi się jako kierowca policji pędzącej na sygnałach. Można posadzić go w pozycji by trzymał kierownicę. Figurka ma ruchome kończyny i głowę. Policjant jest sporej wysokości, dlatego można wykorzystać go także przy samodzielnej zabawie, bez pojazdu. Przydatne mogą okazać się dołączone akcesoria: kask, rękawice, krótkofalówka, gaśnica.

Jeep Wrangler straż pożarna posiada dwuosiowe terenowe zawieszenie przedniej i tylnej osi, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Dzięki temu żadna przeszkoda ani kręta droga nie będzie stanowić przeszkody w szybkim dotarciu na miejsce zgłoszenia. Mały urwis może sterować pojazdem, dzięki dodatkowej "długiej" kierownicy poprzez otwierany dach. Kierownicę montuje się pomiędzy siedzeniami, w miejscu, gdzie znajduje się hamulec ręczny. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć wszystkie drzwi kabiny (kierowcy i pasażerów), by zmieścić jak najwięcej strażaków. Dodatkowo sprzęt ratowniczy można włożyć do środka przez otwierane drzwi do bagażnika. Jeśli tym razem jeepem jedzie tylko jedna osoba, a potrzeba więcej miejsca na osprzęt wystarczy wyjąć tylną kanapę z siedzeniami. Urwis może także zdjąć dach samochodu, by zrobić z pojazdu a la kabriolet :) Dostosuj zabawkę w zależności od pomysłu na zabawę i nastroju dziecka. Te wszystkie drobnostki pobudzą wyobraźnię oraz zachęcą malucha do dalszej zabawy. Dzięki zabawie mały strażak może rozwinąć swoje zainteresowania lub odnaleźć nową pasję. Dodatkowo dziecko ma więcej możliwości do zabawy.

Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym w czasie akcji czy pędzącego na sygnałach. Auto wyposażone zostało w sprzęgło holownicze zamontowany z tyłu pojazdu. Hak przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego pojazdu lub innej maszyny, którą dziecko posiada w swojej kolekcji. Jeśli smyk nie korzysta ze sprzęgła w czasie zabawy, możliwy jest jego demontaż.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie.

W skrócie:
 • skręcanie przednimi kołami za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • terenowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej);
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy oraz pasażerów (z przodu i z tyłu);
 • otwierane tylne drzwi - bagażnik;
 • zdejmowany dach;
 • wyjmowane tylne siedzenia;
 • podnoszona maska silnika;
 • hak zamontowany z tyłu z możliwością demontażu;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • w zestawie moduł świetlno-dźwiękowy;
 • w zestawie figurka strażaka z akcesoriami.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02528
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 500x170x190 mm
Wymiary : 328 x 144 x 162 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Jeep Wrangler

Napisz recenzję

Jeep Wrangler straż pożarna z figurką Bruder 02528

Jeep Wrangler straż pożarna z figurką Bruder 02528

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)