Dostępność: Dostępny

Accessories

Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Land Rover straż pożarna
uzupełnia kolekcję pojazdów uprzywilejowanych, spodoba się wszystkim małym strażakom. Zabawka marki Bruder przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw został odwzorowany zgodnie z oryginalnym modelem w skali 1:16, przy zachowaniu kolorów prawdziwej straży. Zestaw składa się z samochodu Land Rover Defender, figurki strażaka oraz modułu świetlno – dźwiękowego.

Jeep posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Mały urwis może sterować pojazdem, dzięki dodatkowej "długiej" kierownicy poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć drzwi kabiny kierowcy oraz tylne drzwi do bagażnika oraz wyjąć tylne siedzenia pasażera. Wszystkie te drobnostki umilą oraz zachęcą do dalszej zabawy. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym w remizie strażackiej lub podczas gaszenia pożaru.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku czy pożar zapewni zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 niebieskimi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Figurka strażaka ma ruchome kończyny oraz może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria. Dzięki tym funkcjonalnościom postać nadaje się na operatora pojazdu strażackiego. Dodatkowo, figurka jest dosyć wysoka, by bawić się nią samodzielnie. Do postaci dołączone zostały akcesoria typu kask, rękawice, krótkofalówka i gaśnica.

Aby zabawa odbywała się bezpiecznie w samochodzie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki wykonaniu opon z odpowiednich materiałów dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i ogrodzie.

Zabawka została wykonana z należytą precyzją oraz cechuje się solidną konstrukcją, do wyprodukowania której użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim. Zabawki nie może zabraknąć w kolekcji przyszłych strażaków.

W skrócie:
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
 • otwierane tylne drzwi;
 • wyjmowane tylne siedzenia;
 • podnoszona maska silnika;
 • sprzęgło holownicze;
 • moduł świetlno-dźwiękowy w zestawie;
 • figurka strażaka z ruchomymi kończynami w zestawie;
 • dodatkowe akcesoria: kask, rękawice, radio, gaśnica.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02596
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 500x170x190 mm
Wymiary : 280 x 138 x 153 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : Land Rover

Napisz recenzję

Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

Land Rover Straż pożarna z figurką i modułem Bruder 02596

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)