Dostępność: Dostępny

Dziecko pręgowanych kotków Sylvanian Families 5186

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)

Dziecko 
pręgowanych kotków 5186 ma na imię Ola i jako najmłodszy członek tej rodzinki idealnie uzupełnia zwierzaki z krainy Sylvanian Families oferowane przez EPOCH. Ola jest beksą i jest przekonana, że gdy płacze, zawsze pada deszcz. Dlatego, kiedy chce, by była ładna i słoneczna pogoda, stara się powstrzymywać od płaczu, nawet gdy przewróci się na chodniku lub upuści przekąskę na podłogę.

Figurka kotka wykonana jest z delikatnego zamszu, który sprawia, że zwierzątko jest gładkie i przyjemne w dotyku. Bobas jest śliczny, a uroku dodaje mu umaszczenie. Figurka ma wesołą i przyjazną buźkę.

Dziewczynka ubrana jest w malinowe śpioszki na ramiączkach z koronkowym kołnierzykiem. Ubranko nie jest rozpinane, jednak można je zdjąć po opuszczeniu łapek zwierzątka. 

W zestawie oprócz dziecka pręgowanych kotków znajduje się butelka na mleko, którą rodzice karmią maleństwo. Okazuje się szczególnie przydatna przed usypaniem bobasa. W opakowaniu znajduje się również łóżeczko do usypiania maleństwa.

Kotka możesz ustawić w dowolnej pozie, gdyż zwierzątko ma ruchome ręce, głowę a także nóżki. Zwierzątko można także posadzić. Pobudź swoją wyobraźnię i stwórz własną historię dla kotka. Wszystkim ukochanym bohaterom można dokupić przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku publicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale. Zestawy fascynują nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Z serią Sylvanian możesz stworzyć własne miasteczko :)

W skrócie:
  • figurka dziecka pręgowanych kotków;               
  • ruchome rączki, nóżki i głowa;
  • możliwość posadzenia zwierzątka;
  • łóżeczko;
  • butelka do karmienia.
Wysokość figurki: ok. 5 cm
    
Producent : EPOCH
Kod producenta : 5186
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 7,5 x 12 x 3,5 cm

Napisz recenzję

Dziecko pręgowanych kotków Sylvanian Families 5186

Dziecko pręgowanych kotków Sylvanian Families 5186

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)