Dostępność: Dostępny

Bliźniaki pręgowanych kotków Sylvanian Families 5188

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)

Bliźniaki pręgowanych kotków 5188
mają na imię Magda i Dawid i jako najmłodsi członkowie rodzinki idealnie uzupełniają kolekcję zwierzaków z krainy Sylvanian Families oferowane przez EPOCH. Magda to miła dziewczynka, która uśmiecha się do wszystkich ludzi mijanych na ulicy. Z kolei Dawid jest bardzo ruchliwy. Nawet wtedy, gdy jedzie w wózku, wychyla się do przodu i macha żwawo rączkami i nóżkami.

Figurki kotków wykonane są z delikatnego zamszu, który sprawia, że zwierzątko jest gładkie i przyjemne w dotyku. Bobas jest śliczny, a uroku dodaje mu umaszczenie.

Kotki ubrane są w śliczne ubranka ozdobione koronką. Ubranko nie jest rozpinane, jednak można je zdjąć po opuszczeniu łapek zwierzątka. W zestawie oprócz dziecka pręgowanych kotków znajduje się butelka na mleko, którą rodzice karmią maleństwo. Okazuje się szczególnie przydatna przed usypaniem bobasów.

Kotki możesz ustawić w dowolnej pozie, gdyż zwierzątka mają ruchome ręce, głowę a także nóżki. Każde zwierzątko można także posadzić. Pobudź swoją wyobraźnię i stwórz własną historię dla dzieci bliźniaków. Wszystkim ukochanym bohaterom można dokupić przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku publicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale. Zestawy fascynują nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Z serią Sylvanian możesz stworzyć własne miasteczko :)

W skrócie:
  • 2 figurki pręgowanych kotków - dzieci bliźniaki;               
  • ruchome rączki, nóżki i głowa;
  • możliwość posadzenia zwierzątek;
  • butelka do karmienia.
Wysokość figurki: ok. 5 cm
   
Producent : EPOCH
Kod producenta : 5188
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 7,5 x 12 x 3,5 cm
Waga : 0,03 kg

Napisz recenzję

Bliźniaki pręgowanych kotków Sylvanian Families 5188

Bliźniaki pręgowanych kotków Sylvanian Families 5188

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)