Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121
  • Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121
  • Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121
Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121 Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121
Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121

Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121

Kod producenta: BR03121
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
187,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121

Traktor New Holland T7 z ładowaczem zdejmowane koła Bruder 03121

 

Traktor New Holland T7.315 z ładowarką czołową 03121 od firmy Bruder stanowi ciekawe uzupełnienie serii maszyn rolniczych. Ciągnik wytwarza 313 KM do obsługi ciężkiego sprzętu, dlatego też jest wystarczająco mocny do ciągnięcia, obróbki gleby, przycinania poręczy i transportu. Model został odwzorowany w skali 1:16 cechuje się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją, dlatego każdy miłośnik wsi będzie chciał mieć go w swojej kolekcji. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia.

Do zestawu dołączona została ruchoma ładowarka czołowa, którą nasza pociecha może przewozić kamienie czy piasek z gospodarstwa. Dołączony element można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub w zamian podczepić do przedniego haka dodatkowy sprzęt rolniczy.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora. Dziecko ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć wygląd budowy wewnętrznej maszyny.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W czasie zabawy można odkręcić koła. Do zestawu dołączono specjalny klucz za pomocą którego, dziecko może bawić się w mechanika pojazdów czy wymianę przebitej opony. Dostarcz swemu dziecku przyjemnej wymiany opon z letnich na zimowe.

Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.
Dołączono natomiast ruchomy tylny hak z regulacją wysokości sprawia, że traktor New Holland T7.315 z ładowarką czołową pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder.

W skrócie:
  • ruchoma, zdejmowana ładowarka czołowa;
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • otwierana maska silnika;
  • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
  • zdejmowana przednia przeciwwaga, pod którą zamontowano hak;
  • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
  • ruchomy tylny hak;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03121
Wiek:
3+
Wymiary:
460 x 175 x 205 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 190 x 220 mm
Marka:
New Holland