Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
 • Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
 • Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
 • Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
 • Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054 Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054 Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054 Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054
Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054

Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054

Kod producenta: BR03054
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
239,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054

Traktor John Deere 7930 z przyczepą leśną z dźwigiem Bruder 03054

 

Traktor John Deere 7930 z leśną przyczepą 2-osiową 03054 to zestaw, który zaskakuje swoimi gabarytami. Zabawka marki Bruder została odwzorowana w skali 1:16 i wygląda jak rzeczywisty pojazd, tyle, że w pomniejszeniu. Zabawkę wykonano z najwyższej jakości tworzywa o intensywnych kolorach, dlatego każdy miłośnik pojazdów będzie chciał mieć go w swojej kolekcji. Ciągnik często możemy zobaczyć w miejscu wycinki drzew lub przewożenia zamówionego transportu do klienta, przeznaczonego na opał. Zabawka nadaje się do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw składa się z traktora John Deere oraz przyczepy leśnej z dźwigiem. Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Otwierane drzwiczki to kolejna atrakcja, która pozwala dziecku włożyć figurkę do kabiny i posadzić jako operatora maszyny. Odgrywane scenki oraz wymyślane historyjki staną się bardziej realne. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

Z tyłu traktora zamontowano hak z regulowaną wysokością. Za pomocą srebrnej śruby dziecko może obniżyć lub podnieść zaczep, aby pasował do konkretnego osprzętu rolniczego producenta. Takie rozwiązanie umożliwia zamontowanie każdej przyczepy czy maszyny oferowanej przez markę Bruder. Hak można również wykorzystać do holowania pojazdu przy zabawie w mechanika. Dziecko może odegrać również scenkę w drugą stronę, czyli że jego pojazd uległ awarii i potrzebuje holowania. Taką możliwość daje hak ukryty pod przednim obciążnikiem.

Przyczepa leśna posiada cztery podpory utrzymujące pnie w przyczepie, które można przesuwać i ustawiać w dogodnej odległości. Załadunek nie sprawi dla operatora żadnych trudności, a dziecku więcej radości przy zabawie, ponieważ korpus żurawia można obrócić o 360 stopni. Producent do zestawu dodał 4 pnie, by dziecko mogło wypróbować sprzęt John Deere.

Problem opadania przyczepy po odczepieniu od traktora został rozwiązany. Dodana w modelu wysuwana podpora na zaczepie oraz dwie zamontowane na stałe podpory boczne umożliwiają utrzymanie zabawki oraz minimalizują utrudnienia przy odstawianiu jej na półkę. Dodatkowo dwa wsporniki umieszczone po bokach przyczepy można wysunąć i zablokować na wyższym poziomie, co ułatwi rozładunek przewożonego drzewa.

W przyczepie zamontowano podnoszoną skrzynię ładunkową, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym. Funkcja wywrotu przyda się w szczególności podczas szybkiego wyładunku transportowanego towaru. W całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu mogło korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Traktor w skrócie: 
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana maska silnika;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • ruchomy tylny hak z regulacją wysokości;

Przyczepa w skrócie:
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • oś oscylująca;
 • zsuwane podpory utrzymujące pnie;  
 • obracany o 360° korpus żurawia;
 • opuszczana podpora na zaczepie; 
 • wysuwane dwie podpory zamontowane po bokach przyczepy;
 • 4 pnie dołączone do zestawu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03054
Wiek:
4+
Wymiary:
792 x 175 x 205 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
770 x 220 x 240 mm
Marka:
John Deere