Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor John Deere 5115M Bruder 02106
  • Traktor John Deere 5115M Bruder 02106
  • Zielony Traktor John Deere 5115M Bruder 02106
  • Zabawka Traktor John Deere 5115M Bruder 02106
Traktor John Deere 5115M Bruder 02106 Zielony Traktor John Deere 5115M Bruder 02106 Zabawka Traktor John Deere 5115M Bruder 02106
Traktor John Deere 5115M Bruder 02106

Traktor John Deere 5115M Bruder 02106

Kod producenta: BR02106
Dostępność: brak produktu
 Zapytaj o produkt
Traktor John Deere 5115M Bruder 02106

Traktor John Deere 5115M Bruder 02106

 


Traktor John Deere 5115M od firmy Bruder spodoba się każdemu miłośnikowi ciągników. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Została wykonana z wysoką precyzją oraz cechuje się solidną konstrukcją. Ciągnik został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych.

Zabawa dla dziecka stanie się ciekawsza, dzięki możliwości zdjęcia zamontowanego z przodu obciążnika. Pod nim kryje się hak, do którego można podczepić dodatkowy sprzęt rolniczy. 

Ciągnikiem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami. Terenowy układ zawieszenia przedniej osi, sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie.

Traktor John Deere 5115M pasuje do wielu doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder.

W skrócie:
  • terenowy układ zawieszenia;
  • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym zamontowany jest hak.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02106
Wiek:
3+
Wymiary:
260 x 127 x 160 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
280 x 150 x 180 mm
Marka:
John Deere

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)