Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081
  • Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081
  • Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081
Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081 Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081
Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081

Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081

Kod producenta: BR03081
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
149,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081

Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką Bruder 03081

 

Traktor Deutz Agrotron X720 z ładowarką czołową 03081 to zabawka przeznaczona do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Pojazd wykonany został z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu cechuje się solidną konstrukcją wykonania. Model został odwzorowany w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistym pojazdem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć ciągnik w swojej domowej kolekcji maszyn rolniczych.

Pojazd posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis może otworzyć klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

Z przodu pojazdu znajduje się podpora, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów. Można go również użyć przy zabawie w holowanie traktorka, który się zepsuł. Te małe drobiazgi porwą dzieci w wir zabawy na wiele godzin.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół. Dzięki zastosowaniu terenowego układu zawieszenia, model sprawdzi się przy zabawie po nierównym terenie. 

Do zestawu dołączona została ruchoma ładowarka czołowa, którą nasza pociecha może przewozić kamienie czy piasek z gospodarstwa. Dołączony element można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub podczepić do przedniego haka dodatkowy sprzęt rolniczy. Dziecko może zdemontować sam chwytak ładowarki i zmienić go na inny chwytak oferowany przez producenta.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiększają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu. Regulowana wysokość haka sprawia, że do traktora Deutz Agrotron X720 można zamontować inną przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder.

W skrócie:
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • otwierana maska silnika;
  • ruchoma, zdejmowana ładowarka czołowa;
  • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
  • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
  • regulowana wysokość tylnego haka;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03081
Wiek:
3+
Wymiary:
455 x 180 x 204 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 185 x 215 mm
Marka:
Deutz